Partner serwisu
10 listopada 2016

Moja Pierwsza Cisowianka - nowa woda mineralna dla najmłodszych

Kategoria: Nowości na rynku

Oferta ZL Nałęczów Zdrój powiększyła się o MOJĄ PIERWSZĄ CISOWIANKĘ – dedykowaną najmłodszym naturalną wodę mineralną Cisowianka w małych butelkach o pojemności 0,33 litra. Butelki MOJEJ PIERWSZEJ CISOWIANKI idealnie pasują do tornistrów i plecaków i mają specjalny ułatwiający picie korek. Dzięki temu dzieci w przedszkolu czy szkole będą mogły mieć naturalną wodę mineralną Cisowianka zawsze przy sobie i bez problemu napiją się kiedy będą miały taką potrzebę.

Moja Pierwsza Cisowianka - nowa woda mineralna dla najmłodszych

 

Ważne jest aby dzieci miały szansę korzystać, adekwatnie do swojego wieku, z dobrodziejstw naturalnych wód mineralnych. Jest to szczególnie istotne w momencie zalewu rynku słodkimi napojami, które nierzadko próbują udawać zdrowe i czyste produkty.

Trzeba pamiętać też, że odpowiednie nawodnienie organizmu dziecka w trakcie pobytu w szkole ma duże znaczenie dla jego możliwości koncentracji i efektywności uczenia się.

Aby zachęcić dzieci i rodziców do sięgania po MOJĄ PIERWSZĄ CISOWIANKĘ na butelki nałożono etykiety z ciekawymi i przyjaznymi dla dzieci postaciami zwierząt, które zostały stworzone i namalowane przez artystę grafika. Dzięki temu etykiety MOJEJ PIERWSZEJ CISOWIANKI wpisują się spójną stylistykę całej marki i wyróżniają się na tle innych propozycji dla dzieci. Zwierzątka występujące na etykietach Cisowianki mają swój charakter, zainteresowania i historię, co inspiruje dzieci i rodziców do wymyślania swoich własnych przygód dla bohaterów a także rozwija kreatywności i inspiruje do nauki i aktywności sportowej.

 

Wierzymy, że MOJA PIERWSZA CISOWIANKA, dzięki fajnym etykietom i wysokiej jakości naturalnej wody mineralnej, szybko zaskarbi sobie sympatię zarówno sprzedawców jak i małych i dużych konsumentów.

 

MOJA PIERWSZA CISOWIANKA, butelka 0,33 litra, sugerowana cena 1.19zł.

 

 

 

Źródło, fot. ZL Nałęczów Zdrój

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ