Partner serwisu
29 listopada 2016

Jogurt z pokruszoną laską wanilii – nowość od Mlekovity

Kategoria: Nowości na rynku

Jogurt Polski waniliowy z pokruszoną laską wanilii to poszerzenie rodziny znanych i lubianych jogurtów sygnowanych podmarką POLSKI, podkreślającą rodzime pochodzenie produktów. Nowość w asortymencie MLEKOVITY skierowana jest do szerokiego grona konsumentów, jest doskonała do bezpośredniego spożycia oraz polecana m.in. jako dodatek do musli, owoców lub składnik deserów na zimno.

Jogurt z pokruszoną laską wanilii – nowość od Mlekovity

 

Dzięki praktycznemu ekonomicznemu kubkowi 350 g jogurt Polski waniliowy z pokruszoną laską wanilii stanowi optymalną porcję na śniadanie, podwieczorek, kolację czy na szybką przekąskę.

 

Nowość z MLEKOVITY to poza wyjątkowymi walorami smakowymi mnóstwo składników, korzystnie wpływających na zdrowie. Jogurt Polski waniliowy z pokruszoną laską wanilii zawiera żywe kultury bakterii jogurtowych wspomagające proces trawienia, a także pobudzające aktywność komórek odpornościowych. To także źródło naturalnie obecnych w mleku, ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych: białka, wapnia i witamin.

 

Źródło, fot. SM Mlekovita

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ