Partner serwisu
16 stycznia 2017

SM MLEKPOL poleca! Znane i lubiane produkty w nowej odsłonie. Napoje fermentowane MILKO z udoskonaloną recepturą, wygodniejsze w użyciu

Kategoria: Z życia branży

Popularne wśród konsumentów jogurty, maślanki i kefir Milko zmieniają oblicze i wnętrze. Nowością są nowe smukłe opakowania o pojemności 330 ml i ulepszony skład bez dodatku syropu glukozowo – fruktozowego.

SM MLEKPOL poleca! Znane i lubiane produkty w nowej odsłonie. Napoje fermentowane MILKO z udoskonaloną recepturą, wygodniejsze w użyciu

 

Odświeżamy Milko, zarówno pod względem wyglądu i funkcjonalności opakowań jak również składu. Z badań konsumenckich wynika, że 51% osób po 15 roku życia spożywa posiłki „w drodze”. Nowe Milko jest idealne do cieszenia się jego smakiem również poza domem.  Zajmuje mało miejsca zarówno w damskiej torebce, szkolnym plecaku czy turystycznej lodówce. Zdecydowaliśmy się także na wyeliminowanie ze składu syropu glukozowo - fruktozowego. Słodycz naszym wyrobom zapewni jedynie cukier.  – mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie.

 

Dotychczasowe opakowania napojów fermentowanych MILKO 250ml i 400ml zastąpiono smukłym, poręcznym kartonikiem o pojemności 1/3 litra, idealnym do zabrania ze sobą do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Nowych, ulepszonych Milko można szukać w sklepach już od stycznia. Dotychczasowe produkty linii MILKO będę również sprzedawane – do wyczerpania zapasów.

 

Źródło, fot. SM Mlekpol

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ