Partner serwisu
24 stycznia 2017

Drugi Diament dla MLEKOVITY – Lidera Polskiego Biznesu

Kategoria: Z życia branży

W dniu 21 stycznia 2017 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXVI edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński odebrał drugi Diament do Złotej Statuetki – prestiżowej nagrody przyznawanej przez Business Centre Club.

Drugi Diament dla MLEKOVITY – Lidera Polskiego Biznesu

 

Diament do Złotej Statuetki przyznawany przez Business Center Club jest ważnym wyróżnieniem – tę nagrodę otrzymują bowiem polskie firmy, które w ubiegłych latach zostały wyróżnione Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu i utrzymały lub wzmocniły swoją pozycję na rynku, dynamicznie rozwijają się, prowadzą aktywne działania przedsiębiorcze i przyczyniają się do wzrostu gospodarczego Polski. Uhonorowanie MLEKOVITY i jej Prezesa drugim Diamentem do Złotej Statuetki to znakomite utwierdzenie w słuszności prowadzonej koncepcji harmonijnego rozwoju, w której zadaniem przedsiębiorstwa jest nie tylko wzrost produkcji i maksymalizacja zysku, ale także działalność na rzecz społeczeństwa i regionu. To także doskonałe potwierdzenie pozycji niekwestionowanego lidera branży.

 

Ceremonia wręczenia Diamentów, Nominacji oraz Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu jest kulminacyjnym punktem Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu. Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club przyznaje od 1991 roku firmom i ich szefom. W konkursie uczestniczą członkowie BCC, niezależnie od profilu produkcji firmy, świadczonych usług czy struktury własności, którzy w poprzednich latach nie zdobyli tytułu Lidera Polskiego Biznesu. Nominacje i Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów. Zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku, mogą w kolejnej edycji konkursu ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki.

 

Źródło, fot. SM Mlekovita

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ