Partner serwisu
24 stycznia 2017

OSM Piątnica trzykrotnie wyróżniona w badaniu Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów

Kategoria: Z życia branży

Śmietanka 42%, Jogurt typu greckiego z borówką amerykańską i Wiejskie bez laktozy 1L - to produkty z oferty OSM Piątnica wyróżnione w 6. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – Wybór Konsumentów”. Tym samym wyroby Spółdzielni oficjalnie dołączyły do grona najlepiej ocenianych produktów branży spożywczej wprowadzonych do sprzedaży w ubiegłym roku.

OSM Piątnica trzykrotnie wyróżniona w badaniu Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów

 

Organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze badanie „NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – Wybór Konsumentów®” jest swoistym kompasem wskazującym producentom branży FMCG trendy, za którymi podążają konsumenci. Formuła jest prosta: najlepsze nowości rynku spożywczego, chemicznego i kosmetycznego są wskazywane na podstawie unikalnych opinii konsumentów i nagradzane w 54 kategoriach. W tym roku Instytut GfK Polonia przeprowadził ankiety na próbie 1000 respondentów decydujących o zakupach dla gospodarstwa domowego. Ocenie poddane zostały aż 272 nowości.

Konsumenci stawiają na innowacyjność i ekologię

 

W tegorocznej edycji badania konsumenci wyróżnili trzy nowe propozycje od OSM Piątnica.

 

– Cieszy nas uznanie konsumentów i zaufanie, jakim nas darzą, gdy wprowadzamy na rynek nowe produkty. Zawsze staramy się oferować wyroby, które sami z chęcią konsumujemy i które dajemy najbliższym. Ten cel zawsze przyświecał naszej Spółdzielni – mówi Łukasz Kalinowski, Wiceprezes OSM Piątnica.

 

Śmietanka 42% – Srebrny Medal w kategorii „INNOWACJA SPOŻYWCZA”

Pierwszy na rynku produkt tego typu. Pozwala m.in. przygotować prawdziwe, domowe masło. Teraz jest to wyjątkowo łatwe! Wystarczy mikser lub robot kuchenny, by w kilka minut cieszyć się delikatnym, śmietankowym smakiem i czerpać satysfakcję z własnoręcznie przygotowanego masła. Jak to zrobić? Krótki film instruktażowy można zobaczyć na stronie www.domowemaslo.pl Są tam też przepisy na masełka smakowe i potrawy z użyciem domowego masła. Śmietanka 42% uzyskana została z mleka krów karmionych paszami bez GMO, jest pasteryzowana, bez żadnych dodatków, całkowicie naturalna. To produkt uniwersalny, przeznaczony do dań wytrwanych i słodkich.

 

Jogurt typu greckiego z borówką amerykańską – Złoty Medal w kategorii „JOGURTY I DESERY MLECZNE”

Skład produktu opiera się tylko na 3 składnikach: jogurcie naturalnym, owocach i odrobinie cukru. Jogurt nie zawiera barwników, zagęstników, aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku ani syropu glukozowo-fruktozowego. To smaczna i pełnowartościowa przekąska na każdą porę dnia.

 

Wiejskie bez laktozy – Srebrny Medal w kategorii „MLEKO, KEFIRY, MAŚLANKI”

Pierwsze w Polsce, pełne witamin i wartości odżywczych, świeże Wiejskie bez laktozy bez problemu zastąpi tradycyjne mleko osobom, które nie tolerują tego cukru. W przeciwieństwie do innych produktów bezlaktozowych pozbawione jest charakterystycznego słodkiego posmaku. Dzięki pasteryzacji w niskich temperaturach zachowuje wszystkie witaminy oraz niezdenaturowane białka serwatkowe istotne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

 

Źródło, fot.: informacja prasowa

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ