Partner serwisu
01 lutego 2017

Znamy już Honorowego Gospodarza IV konferencji Bezpieczny Produkt Spożywczy

Kategoria: Z życia branży

14 listopada 2017 r. odbędzie się IV konferencja naukowo-techniczna Bezpieczny Produkt Spożywczy. Honorowymi Gospodarzami poprzednich edycji byli: SM Mlekovita, SM Spomlek i SM Mlekpol. Podczas organizacji tegorocznej konferencji również podjęliśmy współpracę z jednym z czołowych producentów branży mleczarskiej w Polsce.

Znamy już Honorowego Gospodarza IV konferencji Bezpieczny Produkt Spożywczy

 

Honorowym Gospodarzem IV konferencji Bezpieczny Produkt Spożywczy została

 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie

 

Wycieczka techniczna

Uczestnicy konferencji wezmą udział w wycieczce technicznej do zakładu produkcyjnego OSM Włoszczowa i będą mogli prześledzić wszystkie etapy prowadzonej tam produkcji. Zwiedzą m.in. nową, uruchomioną w zeszłym roku serownię.

 

W Kielcach

IV edycja konferencji Bezpieczny Produkt Spożywczy odbędzie się 14-15 listopada 2017 r. w Kielcach. Jak co roku nie zabraknie interesujących referatów oraz praktycznych warsztatów. Więcej informacji już wkrótce.

 

Zobacz film z poprzedniej edycji (14-15 XI 2016 r., Mikołajki)

 

 

Galeria zdjęć i program poprzedniej edycji znajdziesz TUTAJ.

 

Fot. google.pl/maps

 

***
Organizatorem konferencji jest BMP - wydawca kwartalnika "Kierunek Spożywczy" i portalu kierunekSPOŻYWCZY.pl. Firma organizuje trzy cykliczne konferencje skierowane dla branży spożywczej: "Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym", "Woda i Ścieki w Przemyśle Spożywczym", "Bezpieczny Produkt Spożywczy". Więcej informacji o BMP znajdziesz TUTAJ.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ