07 lutego 2017

Firma Laminopol Konstrukcje została Partnerem portalu kierunekSPOŻYWCZY.pl

Kategoria: Z życia branży

Głównym profilem działalności  jest projektowanie i prefabrykacja wyrobów z laminatu poliestrowo szklanego, w tym hermetycznych przekryć dachowych oraz systemów oczyszczania powietrza pochodzącego z procesów technologicznych.

Firma Laminopol Konstrukcje została Partnerem portalu kierunekSPOŻYWCZY.pl

 

W dorobku firmy znajduje się szereg inwestycji zrealizowanych w oparciu o własne rozwiązania projektowe, jak również dokumentację projektową dostarczoną przez Klienta. Powierzone zadania realizuje pełniąc funkcję Generalnego Wykonawcy lub w charakterze Podwykonawcy zgodnie z warunkami określonymi przez Klientów, tj. „zaprojektuj i wybuduj” lub „wybuduj zgodnie z projektem”.

 

Realizuje również wiele zaawansowanych projektów na specjalne zamówienie naszych Klientów oraz szereg seryjnych produkcji, m. in.: elementy wykonywane dla przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, morskiego. Firma w swojej produkcji stosuje głównie technologie ręcznego laminowania, jak również infuzję, vacuum bagging oraz RTM/RTM Light.

 

Podczas wieloletniej działalności firmy Laminopol Konstrukcje Sp. z o. o. zdobyła ona zaufanie Klientów, zarówno z Polski, jak również z zagranicy. Dostarcza Klientom wysokiej jakości produkty zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ