Partner serwisu
11 kwietnia 2017

Nowość marki RABENHORST – wieloowocowy BIO sok Alles Gute

Kategoria: Nowości na rynku

Ekologiczny sok wieloowocowy Alles Gute marki Rabenhorst to zupełnie nowa bio propozycja w ofercie firmy, dostępna już na polskim rynku.  Nowy sok Alles Gute Rabenhorst jest w 100% naturalny, wyciskany na surowo prosto z owoców i butelkowany tuż po tłoczeniu.

Nowość marki RABENHORST – wieloowocowy BIO sok Alles Gute

 

Owoce wykorzystane do jego produkcji pochodzą tylko i wyłącznie z certyfikowanych upraw.  Ekologiczny sok wieloowocowy Alles Gute powstaje z połączenia owoców naturalnie bogatych w witaminę C. Soczyste winogrona, lekko kwaskowate maliny, słodkie jagody, przepełnione witaminami owoce aronii, aceroli, czarnego bzu i jeżyn, a także truskawki, przełamane orzeźwiającą świeżością egzotycznego granatu, tworzą przepyszną fuzję owocowego smaku, słodkiego aromatu i naturalnych wartości odżywczych. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji, polegającemu m.in. na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, Ekologiczny sok wieloowocowy Alles Gute marki Rabenhorst zachowuje to, co w owocach najlepsze. Butelka z ciemnego szkła pozwala chronić zawarte w soku witaminy przed działaniem promieni słonecznych, powodujących ich utlenianie.

Ekologiczny sok wieloowocowy Alles Gute marki Rabenhorst to naturalny, smakowity suplement pełen prawdziwych witamin zalecany w zbilansowanej diecie, jako 1 z 5 porcji owoców i warzyw, które powinny znaleźć się w codziennym menu. Wysoką zawartość naturalnej witaminy C, wpływa korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu, w szczególności zaś na system odpornościowy człowieka.

 

Źródło, fot. informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ