26 kwietnia 2017

LECHSTARTER - zmień swoje miasto z Leszkiem Chmielewskim

Kategoria: Z życia branży

Trwa druga edycja programu grantowego LECHSTARTER, w którym Leszek rozda milion złotych
na realizację projektów zmieniających polskie miasta. Niedawno rozpoczął się etap głosowania, podczas którego internauci wyłonią 15 zwycięskich pomysłów. Do codziennego oddawania głosów zachęca limitowana edycja puszek Lecha Premium.

LECHSTARTER - zmień swoje miasto z Leszkiem Chmielewskim

Puszka została wprowadzona do sklepów na czas głosowania w programie LECHSTARTER. Ma przypominać
o akcji i mobilizować mieszkańców miast do oddawania głosów na projekty zgłoszone z ich okolicy. Etykietę zdobią kojarzące się z miastem grafiki przedstawiające drzewa i bloki. Logotyp Lecha został wzbogacony o czerwone logo programu LECHSTARTER i hasło „Zmieniaj swoje miasto“, które wyraża ideę programu i zachęca do głosowania na ulubione projekty. Projekt puszki został stworzony przez agencję Czteryczwarte Brand Design. W sklepach dostępne są indywidualne puszki i czteropaki z oznaczeniem programu LECHSTARTER.

Marka Lech Premium po raz kolejny podejmuje działania na rzecz polskich miast w ramach LECHSTARTERA. Projekty zgłoszone do obecnej edycji programu dotyczą trzech obszarów tematycznych: Innowacje dla miast i ludzi, Miejskie akcje i kooperacje oraz Nowa miejska przestrzeń. W tym roku do weryfikacji jury trafiło prawie 300 pomysłów na zmiany w przestrzeni miejskiej oraz przyjazne mieszkańcom rozwiązania, zaś w drugim etapie biorą udział 44 projekty.

Wśród inicjatyw, na które można głosować, znajdują się festiwale, warsztaty, tworzenie miejsc spotkań czy innowacyjne aplikacje. Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy sami – zgodnie z hasłem na opakowaniu –zadecydowali o tym, jakie zmiany powinny pojawić się w ich miastach. Dlatego zachęcamy ich do codziennego głosowania, a Leszek przekaże w sumie milion złotych na ich pomysły. Puszki z limitowanej edycji to doskonały sposób, by dotrzeć do rzeszy potencjalnych odbiorców programu. To także  wsparcie szerokiej kampanii LECHSTARTERA w mediach – tłumaczy Karolina Hasińska, przedstawiciel Lecha Premium, organizatora akcji.

 

Głosować na projekty z całej Polski można do 8 maja poprzez stronę www.lechstarter.pl, oddając po jednym głosie na projekt z kategorii grant o wartości 100 000 zł i mikrogrant o wartości 50 000 zł.

 

Żródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ