27 kwietnia 2017

Jabłko z aloesem – orzeźwiający duet Tymbarku

Kategoria: Nowości na rynku

Tymbark słynie z unikalnych połączeń smakowych – tym razem postanowił połączyć tradycję z innowacyjnym podejściem. Napoje jabłkowe to uwielbiana przez konsumentów klasyka tej kategorii. Z kolei wszechstronne właściwości aloesu zdominowały od pewnego czasu dyskusje o składnikach wartościowej diety. Jabłkowo-aloesowe napoje Tymbark to nowość dopasowana idealnie do różnorodnych potrzeb konsumentów.

 Jabłko z aloesem – orzeźwiający duet Tymbarku

Zbliżające się lato to idealny czas na próbowanie nowości i szukanie owocowych inspiracji. Tymbark, podążając za najnowszymi trendami, do swojej oferty wprowadza produkty, po które chętnie sięgną spragnieni orzeźwienia konsumenci. Dzięki wyjątkowemu połączeniu jabłka z aloesem, powstały napoje odpowiadające wymaganiom zarówno młodszych, jak i starszych. Nowa linia przygotowana została z myślą o wszystkich szukających nowości i nastawionych na ciekawe doznania smakowe. Małe formaty są idealne dla jednej osoby, a opakowanie familijne jest odpowiednie na rodzinne wyjazdy oraz do wspólnych posiłków.

Połączenie klasycznego, popularnego i od lat kojarzonego niezmiennie z Tymbarkiem jabłka z cenionym, ale wciąż nie wszystkim znanym aloesem, to smak jedyny w swoim rodzaju. Orzeźwiająca, idealna na lato kompozycja Tymbarku wyróżnia się dodatkowo świetną ceną, dzięki czemu jest dostępna dla każdego.

Źródło i fot.:maspex.com

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ