02 maja 2017

Orzeźwiająca Lemoniada Tymbark na lato

Kategoria: Nowości na rynku

Tymbark to stały towarzysz nadchodzących letnich, ciepłych dni – jak zawsze oferuje dawkę orzeźwienia i ulubionych owocowych smaków. Tym razem marka do oferty wprowadza wyjątkową lemoniadę – produkt idealny dla każdego, kto szuka nie tylko unikalnych połączeń smakowych, ale i popularnych produktów w oryginalnej formie.

 Orzeźwiająca Lemoniada Tymbark na lato

Tymbark niezmiennie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nowa linia limitowanych napojów na lato to Lemoniady w trzech orzeźwiających smakach: jabłko-cytryna-mango, jabłko-cytryna-malina oraz jabłko-cytryna-limonka.

Lemoniada to odpowiedź marki na rosnącą popularność napojów tego typu oraz zainteresowanie unikatowymi produktami, które mają niepowtarzalny charakter dzięki wyjątkowym opakowaniom. Butelki kształtem przypominają cytrynę, która każdej lemoniadzie dodaje rześkości. Etykiety, dzięki połączeniu matowej tekstury z błyskiem, stylistyką wpisują się idealnie w najnowsze trendy i nawiązują do napojów o tradycyjnych recepturach. Pod każdą nakrętką znaleźć można oczywiście kultowe Tymbarkowe hasła, które tuż po otwarciu smakowitej lemoniady wprawią nas w dobry humor.

 

Źródło i fot.: maspex.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ