01 maja 2017

Odkryj rewolucyjnie nowe Owoce Świata Tymbarku!

Kategoria: Nowości na rynku

Totalna rewolucja! Tymbark kolejny raz podbija świat – a co więcej, zamyka go dla nas w wygodnej i atrakcyjnej formie. Cztery wyjątkowe, egzotyczne smaki – Kaktus, Mango oraz nowe Guava i Pomelo – zachwycą wszystkich miłośników wyjątkowych, egzotycznych klimatów.

 Odkryj rewolucyjnie nowe Owoce Świata Tymbarku!

Niepowtarzalna kombinacja kolorów i oryginalność projektów graficznych sprawiają, że obok nowych butelek Owoców Świata nie da się przejść obojętnie! Nowe, designerskie opakowania odpowiadają na potrzeby osób młodych duchem, pełnych energii i humoru, a unikalny charakter produktów podkreślają dodatkowo wyjątkowe szczegóły. Oryginalne, autorskie grafiki w formie niezwykłych masek zaskakują ponownie po odwróceniu butelki do góry dnem. Pod nakrętkami znajdziemy natomiast ulubione, kultowe hasła Tymbarku, które wywołają uśmiech na każdej twarzy!

Pełne barw i ekspresji butelki przyciągają uwagę każdego, kto chce się wyróżnić i lubi sięgać po produkty jedyne w swoim rodzaju, jednak zmiana designu to nie wszystko. Powiew świeżości i egzotyki zapewnia również modyfikacja oferty. Dwa zupełnie nowe smaki – Guava i Pomelo – przeniosą nas w kolejne najdalsze zakątki świata. Nie trzeba czekać na wakacje, gdy tropikalne smaki mamy na wyciągnięcie ręki – wystarczy spróbować, by przenieść się w rejony pełne słońca. 

 

Źródło i fot.: maxpes.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ