10 maja 2017

Herbapol - odkryj sekret białej morwy

Kategoria: Nowości na rynku

Z początkiem 2017 roku portfolio marki Herbapol Zielnik Polski poszerzyło się o nowe warianty herbatek ziołowych. Wśród nich pojawiła się herbata z morwy białej, przyczyniająca się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Herbapol - odkryj sekret białej morwy

Herbapol stara się umiejętnie łączyć tradycję z nowoczesnością i innowacjami. W tym roku zaowocowało to poszerzeniem oferty marki Herbapol Zielnik Polski o nowe, bardzo ostatnio modne i bogate w benefity warianty ziołowe. Wśród nich pojawiła się herbata ziołowa z morwy białej.

Właściwości morwy białej

Liść morwy białej pomaga utrzymać prawidłową gospodarkę węglowodanową organizmu. Substancje w nim zawarte spowalniają działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład przyjętych z pokarmem węglowodanów złożonych, co prowadzi do opóźnienia wchłaniania glukozy oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Dodatkowo morwa biała korzystnie wpływa na zęby – już od starożytności była używana do tworzenia past i kremów. Obecnie wyciąg z morwy stosowany jest w preparatach wspomagających wybielanie zębów.

Ponadto herbatka Herbapol Zielnik Polski Morwa biała to suplement diety.

Chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty picia morwy białej, podobnie jak w przypadku innych ziół, należy ją zalać wrzątkiem a następnie pozostawić pod przykryciem na około 10 minut, tak, by mogła się odpowiednio zaparzyć.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ