18 maja 2017

Sunquick Czarna porzeczka – skoncentrowany na owocach!

Kategoria: Nowości na rynku

Ulubiony, skoncentrowany napój dla całej rodziny Sunquick, już teraz dostępny jest w nowym wariancie smakowym - Sunquick Czarna porzeczka.

Sunquick Czarna porzeczka – skoncentrowany na owocach!

Niepowtarzalny smak prawdziwych owoców i praktyczne zastosowanie. Tak prezentuje się nowość w ofercie Sunquick. Kolejny, unikatowy smak dedykowany jest wszystkich miłośnikom owoców czarnej porzeczki. Jedna butelka Sunquick 580 ml to ponad 25 szklanek gotowego napoju na każdą okazję. Zmieszany z wodą z lodem orzeźwi w gorące w popołudnie.

Jako dodatek do kolorowych drinków i cocktaili doskonale sprawdzi się podczas przyjęć organizowanych w domu. W zimniejsze dni z kolei będzie stanowił zgrany duet z gorącą herbatą. Sunquick czarna porzeczka idealnie komponuje się również z deserami: lodami, jogurtami, stanowi świetną bazę do sosów i polew. 

Sunquick Czarna Porzeczka zawiera minimum 50% owoców w swoim składzie. Co więcej, wzbogacony został witaminą C, a jedna szklanka gotowego napoju z jego użyciem zaspakaja 30 % dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na tę witaminę. Sunquick Czarna porzeczka produkowany jest według unikatowej technologii i sprawdzonej receptury dla 100 % gwarancji jakości oraz smaku.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ