23 maja 2017

Nowość Profi - zupa krem z marchwi z pomarańczą i krem z zielonych warzyw z jarmużem

Kategoria: Nowości na rynku

Profi rozszerza linię zup chłodzonych „Moje odkrycie” o dwa kolejne smaki: zupa krem z marchwi z pomarańczą i zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem.

Nowość Profi - zupa krem z marchwi z pomarańczą i krem z zielonych warzyw z jarmużem

Zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem:

to idealna propozycja na wartościowy, ale jednocześnie lekki posiłek. Warzywa koloru zielonego są niskokaloryczne, zawierają witaminy oraz wzmacniają nasz organizm. Jarmuż to jedna z najstarszych odmian kapusty: jako roślina nie tylko jadalna, ale również ozdobna, uprawiana była już w starożytności. Ciekawostką jest, że warzywo to jest odporne na przymrozki i  potrzebuje kilkustopniowego mrozu dla polepszenia walorów smakowych.

Zupa krem z marchewki z pomarańczą:

Połączenie słodkiej marchwi z dojrzałą na słońcu pomarańczą. Ten subtelny, delikatny smak przenosi w nieznane dotychczas doznania kulinarne. Popularna na całym świecie marchew stanowi podstawę zdrowej diety. Mówi się, że ze względu na olbrzymią moc właściwości zdrowotnych, marchew powinna być sprzedawana w aptekach.

Zupy to produkty chłodzone, gotowe do spożycia, 100 % naturalne, bez konserwantów, bez barwników i bez glutenu. Idealne dla osób dbających o linię ze względu na niska kaloryczność. Waga produktu 330 g. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C. Więcej informacji dostępnych na: http://profi.com.pl/swieze-zupy/

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ