07 czerwca 2017

Octim w rankingu Diamentów Forbesa

Kategoria: Z życia branży

Po raz dziesiąty miesięcznik Forbes przyznał swoje Diamenty, nagradzając najdynamiczniej rozwijające się firmy. Wśród laureatów znalazła się spółka Octim, a wyróżnienie w jej imieniu odebrał dyrektor finansowy, Kazimierz Frąckiewicz. Uroczysta gala odbyła się 1 czerwca 2017 r. w Hotelu Przystań w Olsztynie.

Octim w rankingu Diamentów Forbesa

To już trzeci raz, gdy firma Octim odbiera nagrodę Diamentów Forbesa przyznawaną w kategorii przedsiębiorstw z Warmii i Mazur. W tegorocznej edycji do zestawienia zakwalifikowały się 72 firmy, a spółka Octim zajęła mocną 36 pozycję. Przedsiębiorstwo z Olsztynka rywalizowało w grupie spółek małych (przychody od 5 do 50 mln zł), które w ostatnich latach odnotowały dynamiczny rozwój.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy zauważeni przez jury konkursu. Za przygotowanie rankingu odpowiadała redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska. Eksperci i analitycy oceniali wartość firm, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową - podaje portal octim.com.pl

Galę wręczenia Diamentów Forbesa poprowadził Roman Młodkowski, dyrektor programowy polskiej edycji „Forbesa”. Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Przystań w Olsztynie.

 

Źródło: octim.com.pl

Fot. 123rf.com

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ