Partner serwisu
08 czerwca 2017

Grupa Żywiec złożyła Sfinksowi ofertę współpracy w zakresie sieci Piwiarnie Warki

Kategoria: Alkohole

Grupa Żywiec ma zamiar rozpocząć współpracę z firmą Sfinks. Zamiarem jest, aby Sfinks stał się właścicielem sieci franczyzowej Piwiarnia Warki.

Grupa Żywiec złożyła Sfinksowi ofertę współpracy w zakresie sieci Piwiarnie Warki

Dążąc do zapewnienia sieci Piwiarni Warki właściwych możliwości dalszego rozwoju i realizując strategię koncentracji na podstawowych obszarach biznesu tj. na warzeniu piwa i budowaniu marek, Grupa Żywiec postanowiła nawiązać współpracę z profesjonalnym operatorem restauracyjnym w zakresie zarządzania siecią. Po wnikliwej analizie rynku postanowiono złożyć ofertę firmie Sfinks.

Oferta zakłada podpisanie umowy, na mocy której firma Sfinks stanie się właścicielem sieci franczyzowej Piwiarnia Warki, a Grupa Żywiec pozostanie wyłącznym partnerem piwnym zrzeszonych w niej lokali.

Wierzymy, że na tym etapie rozwoju sieci, zaangażowanie właściwego partnera strategicznego, który posiada wyspecjalizowaną wiedzę, doświadczenie oraz właściwą infrastrukturę w tym obszarze, jest w stanie nadać sieci nową jakość i w pełni rozwinąć jej potencjał. Jednocześnie Grupa Żywiec będzie mogła skupić się na swoich kluczowych kompetencjach - warzeniu doskonałego piwa i nieustannym rozwoju naszej oferty - można przeczytać na stronie internetowej Grupy Żywiec.

Źródło i fot.: grupazywiec.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ