27 czerwca 2017

La Polle Camembert na grill bez GMO

Kategoria: Nowości na rynku

La Polle Camembert na grill bez GMO to trzy sery Camembert po 100 g każdy zamknięte w jednym wygodnym i praktycznym opakowaniu. Stanowią porcję optymalną do grillowania – oryginalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych pomysłów na potrawy z grilla i ciekawych połączeń smakowych. Idealnie sprawdzą się także na grillach elektrycznych lub patelniach grillowych. Polecany z ulubionymi konfiturami i grzanką.

La Polle Camembert na grill bez GMO

La Polle Camembert to klasyka w kategorii serów pleśniowych. Charakteryzuje się oryginalnym, wyrazistym, a jednocześnie delikatnym smakiem. Dzięki unikalnej recepturze pokryty jest aksamitną skórką ze szlachetnego gatunku pleśni oraz wyróżnia się rozpływającym się w ustach kremowym wnętrzem. Wyjątkowe walory smakowo-zapachowe sprawiają, że La Polle Camembert ma szerokie zastosowanie kulinarne, a teraz dostępny jest w specjalnej formie, idealnej do grillowania.

Ser pleśniowy La Polle Camembert to dodatkowo wyjątkowy produkt otrzymywany z mleka od krów karmionych paszami wolnymi od modyfikacji genetycznych (GMO), co potwierdzają badania laboratoryjne. Jest źródłem pełnowartościowego białka, które dostarcza energii, przyspiesza regenerację mięśni i korzystnie wpływa na samopoczucie. Produkt charakteryzuje się również wysoką zawartością wapnia, niezbędnego dla mocnych kości i zdrowych zębów.

Źródło i fot.: mlekovita.com.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ