Partner serwisu
29 czerwca 2017

Letnie spotkania z pomysłami Sprytnych Babek Piknikowe przekąski i orzeźwiające drinki z Warką Radler

Kategoria: Alkohole

Popularne youtuberki Sprytne Babki wspólnie z Warką Radler inspirują do letnich spotkań z przyjaciółmi i chwil pełnych beztroski. W dwóch filmach prezentują pomysły na piknikowe przekąski oraz orzeźwiające drinki, idealne na czas wakacyjnego relaksu.

Letnie spotkania z pomysłami Sprytnych Babek Piknikowe przekąski i orzeźwiające drinki z Warką Radler

Inspiracją do filmów stała się Warka Radler – uznawana za najbardziej orzeźwiające piwo na rynku, którego nie może zabraknąć w menu piknikowych wypraw i podczas wypoczynku na łonie natury. Tegoroczna nowość – Warka Radler 2% Malina z Cytryną – łącząca w sobie orzeźwienie z nutą słodyczy i owocowej soczystości, idealnie uzupełnia atmosferę spotkań na luzie. W każdej plenerowej sytuacji doskonale sprawdzi się również Warka Radler 0,0% w zakręcanej, plastikowej butelce – lekkiej i wygodnej w użyciu.

Youtuberki z popularnego kanału Sprytne Babki specjalizują się w nieskomplikowanych, a jednocześnie niebanalnych pomysłach, które ułatwiają codzienne życie. Tym razem, wspólnie z Warką Radler, przedstawiły­ patenty na proste w wykonaniu przekąski oraz lekkie drinki. Propozycje idealne dla siebie znajdą tu miłośnicy nieśpiesznego piknikowania i ci, dla których najlepszą formą relaksu są chwile z orzeźwiającym koktajlem w dłoni. Z pomysłów Sprytnych Babek skorzystać mogą również fani aktywnego wypoczynku, którzy poszukują pomysłów na energetyczne wsparcie kulinarne.

Filmy są dostępne na kanale Sprytnych Babek (link, link). Obejrzało je już łącznie ponad 300 tysięcy osób.

 

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ