05 lipca 2017

GO ON! Nutrition – nowa marka PREMIUM od Sante

Kategoria: Nowości na rynku

We współpracy ze sportowcami oraz dietetykami, a także Działem Badań i Rozwoju, firma Sante stworzyła nową markę suplementów diety GO ON! Nutrition, odpowiadającą najwyższym światowym standardom jakości. Powstała z myślą o profesjonalistach oraz osobach aktywnych fizycznie, szukających pewnej, bezpiecznej i skutecznej suplementacji.

GO ON! Nutrition – nowa marka PREMIUM od Sante

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Dzięki utrzymaniu najwyższego poziomu jakości oraz polskiej, własnej produkcji Sante wyznacza nowe trendy na rynku zdrowej i funkcjonalnej żywności. Warunki, w których powstają suplementy GO ON! Nutrition, są w 100% kontrolowane na każdym etapie produkcji. Gwarantuje to wysoką jakość produktów tej marki. Produkty GO ON! Nutrition są wytwarzane z surowców najwyżej jakości, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Każdy klient marki może być pewny, że kupując suplementy GO ON! Nutrition, sięga po produkty, których faktyczny skład odpowiada temu, co jest napisane na opakowaniu. Dzięki temu zarówno sportowcy, jak i amatorzy w bezpieczny sposób zadbają o zbilansowanie jadłospisu. Zrównoważona dieta, bogata w wartościowe składniki odżywcze, połączona z prawidłowo dobraną suplementacją i odpowiednim dla danej osoby treningiem to klucz do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Filozofią marki Sante jest dostarczanie klientom kompleksowego wsparcia codziennej diety w postaci wartościowych produktów spożywczych, które – w połączeniu z pełnowartościową suplementacją GO ON! Nutrition – pomagają w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

Smak na TAK

Firma Sante odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie klientów nie tylko w zakresie jakości dostarczanych suplementów. Zadbała również o doskonały smak suplementów. Dzięki badaniom i testom smakowym suplementy i odżywki GO ON! Nutrition mają wysokie walory smakowe, co sprawia, że są łatwo akceptowane w codziennej diecie. Dotyczy to zarówno profesjonalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających suplementację. Na szczególną uwagę zasługuje fakt wyeliminowania z produktów białkowych GO ON! Nutrition charakterystycznego metalicznego posmaku białka. Klienci mają do wyboru szeroką gamę smakową koktajli białkowych. Produkty GO ON! Nutrition dodawane do codziennych posiłków i koktajli nie zaburzają naturalnego smaku potraw.

Więcej na stronie

Źródło i fot.: sante.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ