10 lipca 2017

Calpro na Mistrzostwach Polski Plaża Open 2017 w Zamościu

Kategoria: Z życia branży

W miniony czwartek na Rynku Wielkim w Zamościu odbyło się największe w Polsce święto siatkówki plażowej pod nazwą Plaża Open 2017. Kolejny już raz miasto Zamość, obok Gdańska, Łodzi, Rybnika i Białegostoku było jednym z gospodarzy wydarzenia.

Calpro na Mistrzostwach Polski Plaża Open 2017 w Zamościu

Wspierając sport i zdrowy styl życia OSM Krasnystaw została oficjalnym partnerem turnieju Plaża Open 2017 w Zamościu. Promowane jogurty z serii Calpro to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych, energicznych osób, które odznaczają się zwiększonym zapotrzebowaniem na witaminy i mikroelementy.

Ponadto Calpro to produkty o oryginalnych, niespotykanych dotychczas smakach. Jeden z nich to morela i rokitnik z witaminą D. Calpro o smaku śliwki i owoców goji został wzbogacony w magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. W utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego pomagają również witaminy B6 i B12, o które wzbogacony został jogurt Calpro o smaku granatu. Dla zwolenników naturalnego smaku powstał jogurt Calpro naturalny z błonnikiem. Polecany jest osobom odchudzającym się, dbającym o sylwetkę oraz prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

 

Źródło: krasnystaw.eu

Fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ