13 lipca 2017

Złoto dla Vodki Monopolowej w USA

Kategoria: Alkohole

Vodka Monopolowa J.A. Baczewski otrzymała złoty medal w prestiżowym konkursie The Fifty Best w USA. To szósta tak ważna nagroda zdobyta przez ten produkt w ciągu zaledwie dwóch ostatnich lat.

Złoto dla Vodki Monopolowej w USA

TheFiftyBest.com to przewodnik po życiu ze smakiem, prezentujący popularne rankingi m.in. alkoholi, tworzone na podstawie ocen najlepszych specjalistów i ekspertów branży.

W trosce o najwyższe standardy rywalizacji The Fifty Best stosuje surowe reguły degustacji „w ciemno”. W kategorii „Najlepsza wódka importowana” ocenianych było 20 produktów.

Podczas degustacji 12 sędziów przyznawało alkoholom indywidualną punktację od 1 do 5. Złoty medal otrzymała Vodka Monopolowa J.A. Baczewski. W notce degustacyjnej jurorzy zwrócili uwagę m.in. na aromaty cytryny i ziół, smak wanilii, cytrusów, pieprzu, kawy, cygar i wysoką mineralność oraz na pikantny, bogaty finisz.

Ogromnie cieszymy się z tak prestiżowego wyróżnienia, zwłaszcza że mieliśmy mocnych konkurentów. To jeszcze raz dowodzi, jakim uznaniem cieszy się nasza marka niezmiennie od 235 lat. W ciągu zaledwie dwóch ostatnich lat wódka J.A. Baczewski otrzymała aż sześć złotych medali w renomowanych konkursach branży alkoholowej na całym świecie - podkreśla Anna Wiśniak, brand manager marki w firmie AMBRA S.A, która jest dystrybutorem marki J.A. Baczewski na polskim rynku.

Źródło: ambra.com.pl

Fot.: freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ