Partner serwisu
27 lipca 2017

Oranżada Hellena partnerem Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę 2017

Kategoria: Przetwórstwo i napoje

W dniach 21-23 lipca Gdańsk zamienił się w polską stolicę muzyki i tańca. To kolejna edycja Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę! Partnerem tegorocznej odsłony muzyczno-tanecznego święta była Oranżada Hellena.

Oranżada Hellena partnerem Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę 2017

Gdańsk Dźwiga Muzę to jedyny w Polsce i drugi w Europie, międzynarodowy Festiwal, który w całości poświęcony kulturze niezależnej i promuje utalentowanych twórców z kręgu muzyki, tańca i street artu.

W tym roku na scenie na Placu Zebrań Ludowych wystąpili znani polscy muzycy, m.in.: Bednarek, KęKę, Ten Typ Mes, Kult, Ørganek i Fisz Emade Tworzywo. Oprócz koncertów, na uczestników czekały inne atrakcje - warsztaty taneczne z udziałem doświadczonych, znanych choreografów oraz „bitwy” (Hip hop, house, Freestyle, beatbox, pop ping, breakdance). Na evencie odbyły się także zawody Streetball, prezentacje sztuki graffiti, warsztaty Graffiti Jam i strefa chilloutu.

Gorącą atmosferę wydarzenia podkreśliła Oranżada Hellena – partner Festiwalu.

Wspieranie Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę 2017 to kolejne działanie Oranżady Hellena, promujące główne wartości marki – międzypokoleniowość, radość i spontaniczność. Dzięki tego rodzaju inicjatywom, dociera ona do wielu młodych ludzi, wzmacniając swój wyrazisty, pozytywny wizerunek.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ