28 lipca 2017

Nowość od Holle: Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO

Kategoria: Nowości na rynku

Marka Holle wprowadziła na rynek nowa Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO. Kaszka idealna jest dla niemowląt od 6. miesiąca życia.

Nowość od Holle: Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO

Nowa Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO dla niemowląt od 6. miesiąca życia marki Holle to doskonała BIO propozycja wyróżniająca się wyjątkowo dużą zawartością warzyw – aż w 62% składa się z dyni, która z uwagi na swoją lekkostrawność i wartości odżywcze zalecana jest jako jedno z pierwszych warzyw, wprowadzanych przy rozszerzaniu diety niemowlęcej. Do puree dyniowego Holle dodane zostały także starannie wyselekcjonowane zboża, czyli pełnoziarniste płatki ryżowe i kukurydziane (certyfikat Demeter) oraz tiamina (zgodnie z zaleceniami żywienia niemowląt). Kaszka nie zawiera dodatkowego cukru, soli czy innych dodatków, wpływających na smak, wygląd czy konsystencję kaszki.

Organiczną kaszkę warzywną z dynią BIO dla niemowląt od 6. miesiąca życia marki Holle można przygotowywać zarówno w wersji bezmlecznej, podawanej od momentu wprowadzenia diety uzupełniającej, jak i mlecznej, z dodatkiem mleka modyfikowanego dla niemowląt lub świeżego mleka.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ