Partner serwisu
01 sierpnia 2017

Tyskie Browary Książęce na Festiwalu Smaków i Inwazji FoodTrucków Tychy 2017

Kategoria: Z życia branży

W weekend 4-6 sierpnia mieszkańcy Tychów i przyjezdni mogą się spodziewać prawdziwej uczty kulinarno-kulturalnej. Przez trzy dni na Placu Baczyńskiego królować będą food trucki serwujące pyszne jedzenie, a dodatkowo przewidziano warsztaty, pokazy i koncerty. Nie zabraknie namiotu Książęcego, w którym będzie można skosztować tego piwa i poznać ciekawe fakty na temat sensoryki. Jednak to zaledwie przedsmak – dosłownie i w przenośni – tego, co przygotowano dla uczestników festiwalu w samym Muzeum TBK.

Tyskie Browary Książęce na Festiwalu Smaków i Inwazji FoodTrucków Tychy 2017

W piątek  i sobotę odbędzie się tam specjalna edycja Książęcej Szkoły Degustacji, poszerzona o wiedzę z zakresu food pairingu. Wiadomo bowiem, że piwo to napój, który doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, jak również umiejętnie podkreśla walory rozmaitych potraw. Podczas spotkania z cervesario, piwnym ekspertem i degustatorem, goście odkryją bogactwo aromatów i różnorodność piwnych smaków oraz dowiedzą się, które piwa harmonizują z określonymi daniami. Będą mogli również osobiście przekonać się, jakie przekąski pasują do wachlarza piw Książęcych. Degustacja zostanie poprzedzona wycieczką po browarze.

Zwiedzanie z warsztatami degustacyjnymi odbędzie się:

- w piątek o godz. 15:00, 16:00 i 17:00

- w sobotę o godz. 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem telefonu 32 327 84 30. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 

 

Źródło i fot.: kp.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ