05 października 2017

Krasnostawski kefir najlepszy w Polsce

Kategoria: Mleko

Marka Krasnystaw zwyciężyła w kategorii kefiry w ogólnopolskim badaniu konsumenckim „Ulubiona marka Polaków” zrealizowanym przez instytut Gfk Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego Sp. z o.o.

Krasnostawski kefir najlepszy w Polsce

Przedmiotem tegorocznej edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego "Ulubiona Marka Polaków" było aż 1040 marek (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) przyporządkowanych do 138 kategorii FMCG. Celem projektu było zidentyfikowanie, które marki zasługują (zdaniem konsumentów) na miano ulubionych. W efekcie wybrano te marki, które cieszą się największym uznaniem Polaków. Badanie przeprowadzono metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing). Wyboru dokonali respondenci (reprezentatywna próba N=1000 respondentów) pomiędzy 18 a 65 rokiem życia.

Serdecznie dziękuję w imieniu całej firmy naszym konsumentom za kolejny dowód zaufania do naszej marki. Zwycięstwo w badaniu konsumenckim branży FMCG to dla nas powód do dumy, a jednocześnie zobowiązanie do dalszej pracy, aby marka Krasnystaw niezmiennie pozostawała pierwszym wyborem Polaków. Z naszego kefiru możemy być szczególnie dumni. W tym roku otrzymał już przecież także dwie inne nagrody w niezależnych plebiscytach, w których najlepiej sprzedające się produkty wskazują detaliści oraz właściciele i kierownicy sklepów spożywczo-przemysłowych z całego kraju. Były to wyróżnienia "Hit handlu" w konkursie magazynu branżowego Handel oraz "Złoty paragon" uzyskany w wyniku badania realizowanego przez Instytut Badawczy TNS Polska dla magazynu Hurt & Detal. Wnioskując z wyników niezależnych badań możemy pokusić się o stwierdzenie, że krasnostawski kefir jest obecnie absolutnym numerem 1 w swojej kategorii. Jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom, które oferują krasnostawskie produkty w swoich sklepach oraz konsumentom, którzy wybierają je robiąc zakupy - mówi Krzysztof Bortacki, Kierownik Działu Handlu i Marketingu OSM Krasnystaw.

źródło: krasnystaw.eu
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ