12 października 2017

Produkty Marwit teraz także na stacjach Orlen

Kategoria: Aktualności

Produkty Marwit oraz marek Ogrody Natury i Oskoła pojawią się na stacjach PKN Orlen w niemal całej Polsce. – Cieszymy się, że dzięki współpracy z liderem na rynku paliwowym, będziemy jeszcze łatwiej mogli dotrzeć ze świeżą i zdrową żywnością do konsumentów – komentuje prezes firmy, Maciej Jóźwicki.

Produkty Marwit teraz także na stacjach Orlen

Świeże soki, Marwitki, zupy krem, smoothie - to tylko niektóre z produktów, jakie można kupić od 9 października na 93 stacjach PKN Orlen. Od teraz będą one dostępne w województwach: mazowieckim, pomorskim, małopolskim, dolnośląskim, śląskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, łódzkim, opolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Produkty Marwit, Ogrodów Natury i Oskoły wyeksponowane zostały w niebanalnym miejscu – na wyspach Fresh, czyli półkach zarezerwowanych wyłącznie dla towarów zdrowych, świeżych i pełnowartościowych, takich jak na przykład nabiał czy owocowo-warzywne przekąski. – Jako liderzy produkcji świeżych soków oraz dań, do których nie dodaje się barwników czy środków konserwujących wiedzieliśmy, że nie może nas zabraknąć w tym miejscu – tłumaczy prezes Maciej Jóźwicki.

Marwit nawiązał współpracę z PKN Orlen na sześć miesięcy. Nie wyklucza jednak, że po tym czasie przedłuży umowę oraz zwiększy liczbę stacji, na których produkty będą dostępne.

Producent pojawił się w kolejnym kanale dystrybucji, po sklepach tradycyjnych, super- i hipermarketach, dyskontach i HoReCa (czyli restauracjach, hotelach i firmach cateringowych) po to, by jeszcze bardziej ułatwić klientom dostęp do świeżych i zdrowych produktów. Chce również zmierzyć się ze skłonnością Polaków do spożywania śmieciowego jedzenia podczas podróży.

– Nasze produkty są alternatywą dla chipsów i słonych przekąsek – tłumaczy prezes Marwit Sp. z o.o. - Udowadniają, że szybkie w przygotowaniu, gotowe jedzenie, może być pełnowartościowe i zdrowe.

Obecnie na stacjach benzynowych będzie można kupić:

 1. SOK MARWIT MARCHWIOWY 250ML
 2. SOK MARWIT MARCHWIOWY 500ML
 3. SOK MARWIT MARCHW - SELEROWY 250ML
 4. SOK MARWIT JABŁKOWY 250ML
 5. SOK MARWIT GREJPFRUTOWY 250ML
 6. SOK MARWIT ANANASOWY 250ML
 7. SOK MARWIT SERIA LIMITOWANA
 8. ŚWIEŻY SOK JABŁKO-GRANAT
 9. MARWITKI
 10. ZUPĘ KREM Z MARCHEWKI Z KOLENDRĄ 500ML
 11. ZUPĘ KREM Z POMIDORÓW Z BAZYLIĄ 500ML
 12. ZUPĘ KREM Z KALAFIORA Z KOPERKIEM 500ML
 13. ZUPĘ KREM Z BURACZKÓW Z TYMIANKIEM 500ML
 14. SOK SMOOTHIE BIAŁY MARWIT 200ML
 15. SOK SMOOTHIE CZERWONY MARWIT 200ML
 16. SOK SMOOTHIE ZIELONY MARWIT 200ML
 17. SOK SMOOTHIE ŻÓŁTY MARWIT 200ML
 18. SOK OGRODY NATURY Z BURAKA 225ml
 19. SOK OGRODY NATURY Z JABŁEK I MALIN 225ml
 20. SOK OGRODY NATURY Z POMIDORÓW 225ml
 21. NEKTAR OGRODY NATURY Z CZARNYCH PORZECZEK 225ml
 22. SOK OGRODY NATURY WIELOWARZYWNY 225ml
 23. OSKOŁA SOK Z BRZOZY NATURALNY 300 ml
 24. OSKOŁA SOK Z BRZOZY Z CYTRYNĄ 300 ml

Dzięki współpracy Marwit z PKN Orlen sięganie po zdrowe przekąski będzie jeszcze prostsze, bo nie będzie wymagało szukania dyskontów czy supermarketów na trasie podróży. W ten sposób firma wpisuje się w kluczowe trendy w żywieniu – popularność produktów z sektora convenience oraz skłonność do szukania ulubionych przekąsek w miejscach, mieszczących się najbliżej konsumenta.

źródło: Marwit
fot. Marwit
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ