20 listopada 2017

Świąteczna odsłona wina Lutzville

Kategoria: Alkohole

Wino od lat jest najbardziej uniwersalnym pomysłem na prezent, a Święta wydają się być idealnym czasem na degustację. Wybór na rynku win jest ogromny, warto jednak zadbać o to, aby prezent którym obdarujemy najbliższych lub partnerów biznesowych był tak samo wyjątkowy, jak okazja będąca powodem jego wręczenia. Dlatego też, już od listopada na rynku dostępna jest specjalna, limitowana odsłona popularnego wytrawnego, czerwonego wina Lutzville Pinotage oraz białego Lutzville Sauvignion Blanc z eleganckim korkiem w kształcie kryształu do zatykania butelki. Ponadto, do sklepów trafiły również świąteczne butelki w eleganckim kartoniku.

Świąteczna odsłona wina Lutzville

Marka Lutzville pochodzi z jednego z ciekawszych regionów winnych w RPA - Doliny Lutzville. Chłodny klimat wraz ze zróżnicowanymi warunkami geologicznymi daje podstawę do stworzenia czystych, eleganckich win o błyskotliwych, owocowych aromatach. Wina z winnic Lutzville stanowią idealne odzwierciedlenie specyfiki RPA, kraju pięknych krajobrazów, koloru i słońca. Ze względu na swój unikatowy charakter, wina z RPA szturmem podbijają europejskie rynki i są doceniane przez koneserów tego trunku.

Użyteczność i elegancki design

Marka Lutzville wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy poszukują prezentów wyjątkowych, a jednocześnie eleganckich i praktycznych. Taką właśnie rolę spełnia korek w kształcie kryształu, dołączony do świątecznej butelki. Jest gustownym dodatkiem, który pomaga zachować świeżość wina na dłużej, ograniczając ilość tlenu, która ma kontakt z jego powierzchnią w butelce. Izolując wino od tlenu, przedłuża jego smak i aromat. Dodatkowo, korek może służyć obdarowanej osobie znacznie dłużej niż tylko podczas degustacji sprezentowanej butelki.

Świąteczny prezent

Stylowy gadżet w zestawie z winem, ma szansę skutecznie przyciągnąć konsumentów, stojących przed sklepową półką podczas przedświątecznych zakupów. W okresie świątecznym wiele osób zwróci też uwagę na wina w eleganckich opakowaniach. Warto zadbać o to, aby prezent, którym zamierzamy kogoś obdarować był przemyślany i oryginalny. Jeśli jest to butelka wina, dobrze, aby miała wyjątkowy, świąteczny charakter. Lutzville Pinotage pochodzący z krainy diamentów i przygód, znakomicie skomponuje się ze świątecznymi życzeniami. Ten Pinotage to błyskotliwe aromaty maliny, jeżyny, śliwki oraz delikatność przypraw korzennych, które sprawiają, iż to wyśmienicie zbudowane wino stanowi pokusę, której nie można się oprzeć. Doskonale zbalansowane i pełne, wspaniale komponuje się z daniami na bazie czerwonych mięs, makaronów oraz serów. Natomiast Lutzville Sauvignion Blanc to orzeźwiające i promieniście świeże wino powstałe na bazie szczepu Sauvignon Blanc przepełnione aromatami marakui, guawy i limonki. Posiada zielono-limonkowy kolor. Idealne smakuje z owocami morza, rybami czy sałatami.

Dla wszystkich tych, którzy preferują wina słodkie, dostępne są one w eleganckich kartonowych opakowaniach: słodkie, czerwone Lutzville Pinotage oraz słodkie, białe Lutzville Muscat d'Alexandrie / Chenin Blanc.

Wszystkie wina w świątecznym wydaniu można znaleźć w popularnych sieciach handlowych: Auchan, Carrefour, Ibes, Intermarche, Leclerc, Makro i Selgros. Cena na półce to 23-28 zł/butelka w zależności od gatunku wina i sprzedawcy. Zamówienia hurtowe można składać bezpośrednio o dystrybutora, firmy TiM www.tim-wina.com.pl

O marce Lutzville.

Lutzville to wina pochodzące z RPA, krainy słynącej z przygód, diamentów i doskonałych win. Wyjątkowy klimat regionu, od którego wina biorą swoją nazwę, sprawia, że szczepy winne dojrzewają tu w warunkach zbliżonych do śródziemnomorskiego, jednocześnie hartując się i nabierając szlachetności w gorących promieniach słońca i chłodnej bryzie znad oceanu. RPA to kraj pięknych krajobrazów, koloru i słońca, a wina Lutzville stanowią idealne odzwierciedlenie specyfiki tego kraju. W logo wina Lutzville znalazły się ważne dla kultury Zachodniego Wybrzeża Afryki symbole: Słoń – symbol doliny Lutzville; Koń – symbol jej odkrywców; Diament – symbol bogatych złóż szlachetnych kamieni, które skrywa i wreszcie królewska Protea – czyli kwiat charakterystyczny dla RPA. Więcej informacji na stronie www.lutzville.pl

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ