23 lutego 2018

PPL Koral w ścisłej czołówce Najcenniejszych Polskich Marek 2017

Kategoria: Aktualności

PPL Koral, producent lodów w Polsce i właściciel marek Koral i Bracia Koral, został wyróżniony w rankingu Rzeczpospolitej Najcenniejsze Polskie Marki 2017 zajmując 3 miejsce w kategorii słodycze i lody. Jest to jedyne w Polsce zestawienie, w którym według przyjętych na świecie standardów kapituła wycenia wartość oraz siłę ponad 280 znaków towarowych. W tegorocznej edycji łączna wartość 10 najcenniejszych krajowych marek wynosi już prawie 25 miliardów złotych, niemal o jedną piątą więcej niż przed rokiem, a to dowód na to, że popyt na dobre polskie produkty rośnie.

PPL Koral w ścisłej czołówce Najcenniejszych Polskich Marek 2017

XIV Gala Najcenniejszych Polskich Marek 2017, organizowana przez dziennik „Rzeczpospolita”, odbyła się 22 lutego br. w Warszawie. W rankingu wybierane są najdroższe marki w 12 branżowych kategoriach – produktów spożywczych, słodyczy i lodów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, odzieży i obuwia, produktów niespożywczych, kosmetyków i środków higieny, mediów i wydawnictw, telekomunikacji, handlu, usług oraz finansów. W kategorii słodycze i lody Koral ustąpił miejsca tylko producentom słodyczy: Wedel oraz Wawel i jako jedyny przedstawiciel branży lodziarskiej znalazł się na podium.

Wyniki rankingu Najcenniejsze Polskie Marki 2017 to dowód na to, że przyjęta i konsekwentnie realizowana strategia biznesowa firmy Koral jest skuteczna, a konsumenci wracają do słusznego poglądu „dobre bo polskie”, z czego bardzo się cieszymy. Jesteśmy dumni, że nieustająco umacniamy swoją pozycję wśród najcenniejszych polskich marek i w tym roku dołączyliśmy do grona leaderów. Wierzymy bowiem, że wspólnie pomagamy budować pozytywny wizerunek naszego kraju i realnie wspierać rozwój rodzimej gospodarki. PPL Koral od blisko 40 lat jako, prywatna i rodzinna firma z małopolski buduje wiedzę o tym jak wyprodukować doskonałej jakości lody, dlatego od początku istnienia staramy się w maksymalnym stopniu współpracować głównie z polskimi dostawcami, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad wyborem wyłącznie najlepszych składników do produkcji lodów. – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ