13 września 2018

Nowy lokal Costa Coffee na krakowskim lotnisku

Kategoria: Aktualności

Sieć kawiarni Costa Coffee kontynuuje plany rozwoju na rodzimym rynku i w doskonałym stylu podbija Kraków. Z końcem sierpnia, nowa Costa Coffee przywitała gości Lotniska Balice.

Nowy lokal Costa Coffee na krakowskim lotnisku

Po wyczekiwanym z niecierpliwością otwarciu 150. kawiarni Costa Coffee w kultowym Centralnym Domu Towarowym (CEDET) w Warszawie, przyszedł czas na kolejne królewskie miasto. Kraków doczekał się nowego lokalu Costa Coffee, którego otwarcie miało miejsce 28 sierpnia tego roku.

“W lipcu tego roku udało się nam otworzyć 150 kawiarnię Costa Coffee w Polsce. Po tym sukcesie nie zwalniamy tempa i kontynuujemy nasze plany ekspansji na krajowym rynku – tym razem otwieramy lokal w ważnej lokalizacji w Krakowie, jakim jest drugie pod względem liczby obsługiwanych pasażerów w kraju lotnisko.” – mówi Andrzej Jackiewicz, Dyrektor Zarządzający Costa Coffee Europe

Po wdrożeniu nowego konceptu Costa Coffee FlyDining na lotnisku Chopina w Warszawie, Costa Coffee zdecydowała się na otwarcie kolejnej kawiarni w segmencie air, na Lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie-Balicach. Jest to jedno z największych lotnisk w Polsce. Nie mogło zatem zabraknąć kawiarni Costa Coffee dostosowanej do wysokich wymagań podróżujących gości, tu mogą liczyć na dobrze im znaną mistrzowsko parzoną kawę oraz ofertę gastronomiczną. Powierzchnia lokalu to ponad 120m2. W projekcie uwzględniono charakterystyczną już dla kawiarni Costa Coffee dekorację w postaci ledonu z grą słowną – tym razem z hasłem “KAWA I CZAS LECI”.

Sieć kawiarni Costa Coffee dokłada wszelkich starań, by spełnić zapowiedziane plany rozwoju na polskim rynku. W październiku zaplanowane jest otwarcie lokalu w kolejnej i równie istotnej lokalizacji w Krakowie.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ