Partner serwisu
08 marca 2018

ZPC Brześć po raz pierwszy na targach Food Expo w Atenach

Kategoria: Aktualności

Na tegorocznych Targach Food Expo w Atenach swoje produkty zaprezentuje 1 200 greckich i zagranicznych przedsiębiorstw. W tym roku po raz pierwszy osoby odwiedzające targi będą mogły zapoznać się również z ofertą produktową firmy Brześć. W ten sposób przedsiębiorstwo z Kujaw będzie promować swoją markę eksportową na nowym rynku.

ZPC Brześć po raz pierwszy na targach Food Expo w Atenach

Ateńskie targi spożywcze odbędą się w dniach 10-12 marca. Udział w tym wydarzeniu wezmą najważniejsi producenci słodyczy, przedstawiciele sieci handlowych i hurtownicy. Wśród nich nie zabraknie także naszych rodzimych przedsiębiorców. Takie wydarzenie to doskonała okazja do promocji oferty firmy, pozyskania nowych kontaktów, jak również do obserwacji trendów i nowości w branży.

Słomka ptysiowa podbije kolejny rynek?

Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć w swojej strategii rozwoju stawia na eksport. Właśnie dlatego od 2016 roku na zagranicznych wydarzeniach branżowych prezentuje swoje produkty pod brandem marki eksportowej – Crispico. Podczas swojej pierwszej wizyty na greckich targach rodzinna firma z Kujaw przedstawi swoje flagowe wyroby: słomkę ptysiową z cukrem, z cynamonem i nasionami oraz groszek ptysiowy.

– Chcemy dotrzeć do jak największej liczby zagranicznych odbiorców. W związku z tym obecność na różnorodnych targach branżowych to obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu. Liczymy również, że wizyta na Food Expo w Atenach pozwoli nam na zbudowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi, zagranicznymi partnerami – komentuje Arkadiusz Drążek, dyrektor ds. handlowych w firmie Brześć.

Produkty Brześcia są obecnie dystrybuowane na kilka kontynentów, trafiając w ten sposób do konsumentów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Rosji. W Polsce, słodycze i przekąski tej marki można nabyć w sieciach supermarketów i dyskontów, takich jak Biedronka, Lewiatan, POLOMarket, Intermarché czy Dino, jak również w mniejszych sklepach osiedlowych i hurtowniach spożywczych na terenie całego kraju.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ