Partner serwisu
08 kwietnia 2019

Browar regionalny Tenczynek wprowadza na rynek kolejną pozycję

Kategoria: Alkohole

Piwo Malinowe to nowa propozycja, która świetnie sprawdzi się wiosną i latem, przynosząc pożądaną ochłodę w ciepłe dni. Orzeźwiający charakter klasycznego lagera doskonale uzupełnia przyjemna malinowa słodycz.

Browar regionalny Tenczynek wprowadza na rynek kolejną pozycję

Etykieta Malinowego jest wariacją klasycznej etykiety piw z małopolskiego browaru - w jej tło został wpisany zarys owocu maliny. Z tyłu butelki znajdziemy nie tylko podstawowe parametry piwa, ale też przydatne informacje, takie jak temperatura serwowania czy sugerowane szkło, które pozwoli wydobyć pełnię smaku Malinowego.

Opakowanie zbiorcze piwa zostało wzbogacone o dodatkowe funkcjonalności

– Karton Malinowego zawiera specjalną perforację. Dzięki niej z opakowania można oderwać i postawić zakładkę, która razem z kartonem stworzy materiał POS, zachęcający do zakupu piwa – powiedział Przemysław Bobrowicz, dyrektor marketingu Browaru Tenczynek.
 

Malinowe to kolejna nowość od małopolskiego browaru regionalnego.Wzbogaci ona kolekcję, na którą składają się poprzednie premiery Browaru Tenczynek – piwo Świeże, czyli lager o lekkim, rześkim profilu smakowym oraz Miodowe.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ