Partner serwisu
08 października 2019

Carrefour partnerem Cracovia Półmaratonu Królewskiego

Kategoria: Aktualności

Już w najbliższą weekend - 13 października - wystartuje 6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Bieg od lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Krakowa i Małopolski. Jest to też impreza, która zyskała ogólnopolską renomę. W niedzielę na starcie stanie blisko 10 000 półmaratończyków. Z myślą o promocji aktywnego stylu życia, imprezę wspiera Carrefour Polska.

Carrefour partnerem Cracovia Półmaratonu Królewskiego

Zawodnicy na koronnym dystansie 21 km rozpoczną zmagania o godz. 11:00. Głównemu biegowi towarzyszy „Olimpijska 5” – bieg na 5 km zorganizowany w ramach 100. rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego, który 12 października 1919 roku powołano w Krakowie. Uczestnicy drugiego biegu wyruszą na trasę wspólnie z półmaratończykami i będą finiszować na płycie TAURON Areny Kraków.

6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski aktywnie wspiera Carrefour, który w ramach strategii transformacji żywieniowej, promuje jakość produktów spożywczych, zdrowe odżywianie i aktywny styl życia. Sieć od 2015 roku jest partnerem imprez biegowych na różnych dystansach organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. W każdym wydarzeniu uczestniczą też pracownicy firmy, którzy i w tym roku wystartują w półmaratonie i biegu na 5 km.

Poprzez zaangażowanie w wydarzenia sportowe, Carrefour zachęca klientów, pracowników oraz wszystkich Polaków do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Obok wspierania imprez biegowych, Carrefour Polska jest też głównym partnerem Tour de Pologne – największego wyścigu kolarskiego w Polsce.

Ponadto, dążąc do bycia liderem transformacji żywieniowej dla wszystkich, Carrefour chce oferować żywność wysokiej jakości, by zagwarantować klientom dostęp do szerokiej oferty produktów bio w przystępnych cenach, produktów pochodzących od lokalnych i regionalnych producentów oraz gamy „Jakość z Natury”, pochodzącej z ekologicznie czystych terenów i wytworzonych z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa.

źródło: informacja prasowa
velorun
2019-11-29
Brałem udział w tegorocznym półmaratonie (http://androshchuk.com/cracovia-polmaraton/). Był to ostatni bieg do korony polskich półmaratonów. Naprawdę podobała mi się trasa polmaratonu
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ