Partner serwisu
29 października 2019

Królewskie Mleczko Waniliowe – nowość na rynku od marki Wawel

Kategoria: Aktualności

Do portfolio marki Wawel dołącza nowy produkt - Królewskie Mleczko Waniliowe. Nowość wyróżnia się nie tylko delikatnym, pysznym smakiem i oryginalnym, eleganckim opakowaniem, ale również najlepszą jakością i czystym składem, który gwarantują tylko Dobre Składniki. W ramach kampanii przygotowano szerokozasięgową kampanię digital, oraz degustacje w sklepach. Dodatkowo, w punktach sprzedaży pojawią się przykuwające uwagę materiały POS.

Królewskie Mleczko Waniliowe – nowość na rynku od marki Wawel

Grono słodkości marki Wawel wzbogacił właśnie nowy produkt w formie okrągłych, płaskich i puszystych pianek, oblanych ciemną czekoladą Wawel. Tak jak i inne słodycze z portfolio marki, Królewskie Mleczko objęte jest innowacyjnym projektem Dobre Składniki. Nie znajdziemy w nim sztucznych barwników i aromatów, środków konserwujących oraz emulgatora E476. Samo dobro!

Konsumenci mogą już kosztować delikatnych i puszystych pianek o naturalnym i bardzo wyraźnym smaku wanilii. Każda pianka ma oryginalny okrągły kształt. Dodatkowo, pastylki oblane są wyjątkową czekoladą Wawel i sygnowane literą „W” oznaczającą jej najlepszą jakość. Lekkości nowego produktu, oprócz puszystej pianki, dodaje eleganckie pastelowe opakowanie otwierane „szkatułkowo”. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym oraz aksamitnemu wykończeniu idealnie nadaje się na każdą okazję i wyróżnia się na półce. Co więcej, każda pastylka jest indywidualnie zapakowana w matową owijkę, dzięki czemu łatwo dzielić się produktem z innymi.

Działania digital: Schulz Brand Friendly

Działania PR: Great Minds

źródło: informacja prasowa
gigig
2020-03-31
Gututykjas
Danuta Pietkiewicz
2020-04-14
W zakupionym opakowaniu Królewskiego Mleczka kilka opakowań było puste. Proszę bardziej kontrolować.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ