08 stycznia 2020

Bar Is Us – rusza nowa aplikacja dla barmanów od Stock Polska!

Kategoria: Aktualności

Firma Stock Polska wystartowała z nową aplikacją skierowaną do barmanów. Do jej tworzenia firma zaprosiła ekspertów, którzy edukują, inspirują i zachęcają do stałego podnoszenia swoich umiejętności.

Bar Is Us – rusza nowa aplikacja dla barmanów od Stock Polska!

Zostań asem w branży barmańskiej

BAR IS US, czyli nowa aplikacja od Stock Polska to kompendium wiedzy barmańskiej na temat przygotowywania cocktaili, ich receptur czy wzorcowej obsługi klienta. Zainteresowani znajdą tam sekcje tematyczne, rozwijające różne umiejętności i wiedzę z różnych obszarów pracy barmana. Wśród nich znajdują się treści eksperckie, takie jak np. ciekawostki i informacje o genezie i historii poszczególnych kategorii alkoholi, czy zakładka aktualności, gdzie pojawiają się informacje o wydarzeniach branżowych, szkoleniach czy nowych produktach oraz różne porady m.in. blok dotyczący autoprezentacji w mediach społecznościowych.

Twórcy zadbali również o rozrywkową stronę narzędzia. Do utrwalenia nowozdobytej wiedzy służy sekcja z quizami i konkursami, gdzie użytkownicy za poprawne odpowiedzi mają możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na atrakcyjne nagrody - gadżety, vouchery, bilety na festiwale wódki, whiskey czy rumu. Unikalną nagrodą jest indywidualne szkolenie z kategorii wódka/whiskey/rum prowadzonego przez ambasadorów w Stock Polska.

- Od pewnego czasu myśleliśmy o stworzeniu aplikacji, która będzie skierowana do barmanów. To dla nas bardzo ważna grupa docelowa i BAR IS US jest pewnego rodzaju ukłonem w ich stronę. Chcemy zapewnić im możliwość rozwoju i czerpania wiedzy od najlepszych ekspertów w branży – mówi Bartosz Paśko, On Trade Manager w Stock Polska i pomysłodawca aplikacji BAR IS US.

Warunkiem rejestracji jest podanie miejsca pracy oraz wpisanie unikalnego kodu rejestracyjnego. Można go otrzymać:

od Przedstawiciela Handlowego Stock Polska

od Ambasadorów marek z portfolio Stock Polska

od barmana już zarejestrowanego w aplikacji

wysyłając prośbę o przesłanie kodu rejestracyjnego (jeżeli nie ma się dostępu do w/w).

Czerp wiedzę od najlepszych!

Do projektu BAR IS US Stock Polska zaprosiło czworo ekspertów, którzy w aplikacji dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą na temat alkoholi i pracy barmańskiej. Mateusz Szuchnik, Brand Ambasador marki Auchentoshan oraz współtwórca programu barowego El Koktel edukuje użytkowników w dziedzinie cocktaili i miksologii, Janusz Trendewicz – jako Brand Ambasador Beam Suntory, dzieli się wiedzą o whisky, sztuce barmańskiej i zasadach, którymi powinien kierować się dobry barman. Daria Pasieka - Ambasadorka Wódki w Stock Polska wzbogaca aplikację o wiedzę o tym trunku i dzieli się doświadczeniem zdobytym m.in. w Domu Wódki i Muzeum Wódki, a Dawid Typa – Ambasador marki Dictador, wprowadza użytkowników w świat rumu i edukuje w zakresie kultury jego picia w Polsce. Eksperci regularnie uczestniczą w poszerzaniu kontentu w aplikacji i jej stałym ulepszaniu.


Projekt aplikacji przygotowała agencja kreatywna Uszka w Barszczu, za działania PR odpowiada agencja Publicis Consultants.

Więcej informacji na: www.BarIsUs.pl.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ