Partner serwisu
17 lutego 2020

Oszczędzanie mediów – co warto wdrożyć?

Kategoria: XII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, 8-9 grudnia 2020, Wisła

Jakie są sposoby na efektywne zarządzanie mediami, jak można na nich zaoszczędzić? Na te pytania usłyszymy odpowiedź w prezentacji Marcina Piwowaryczka - Dyrektora Zakładu Mlekpol w Mrągowie.

Oszczędzanie mediów – co warto wdrożyć?

Marcin Piwowarczyk jest absolwentem Technikum Elektronicznego w Radomiu. Ukończył studia na wydziale elektroniki i technik informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Od 35 lat pracuje w Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, a od 20 lat pełni funkcję dyrektora zarządzającego Zakładem Produkcji Mleczarskiej w Mrągowie, który zatrudnia ponad 400 osób. Oddział Mlekpolu w Mrągowie przerabia
450 milionów litrów mleka w roku i jest 2 co do wielkości przetwórnią mleka należącą do Spółdzielni. Zakład w Mrągowie to również największy producent serów w Polsce. W latach 2017 – 2020 Marcin Piwowarczyk nadzorował budowę nowego obiektu należącego do Mlekpolu - Zakładu Produkcji Sproszkowanych Wyrobów Mleczarskich, największej instalacji przeznaczonej do suszenia mleka w tej części Europy.

x

x

Referat zostanie wygłoszony podczas konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się 8-9.12.2020r. w Wiśle.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ