Partner serwisu
30 kwietnia 2020

Netto kontynuuje rozwój sieci i otwiera kolejny sklep w Wielkopolsce

Kategoria: Aktualności

Palędzie to miejscowość w woj. wielkopolskim, w której już 29 kwietnia otworzony został nowy sklep sieci handlowej Netto. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, placówka będzie funkcjonowała w oparciu o koncept 3.0. W trosce o bezpieczeństwo klientów oraz personelu sklepu w czasie pandemii, dyskonter zadbał o niezbędne zabezpieczenia.

Netto kontynuuje rozwój sieci i otwiera kolejny sklep w Wielkopolsce

- Mimo panującej obecnie trudnej sytuacji, nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o rozwój naszej sieci – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Przez cały czas kontynuujemy wszelkie możliwe działania, by wyjść naprzeciw potrzebom klientów i zapewnić im przyjemne oraz komfortowe zakupy, które, co ważne, są też jakościowe i tanie. To naprawdę istotne, szczególnie w obecnej sytuacji. Mam nadzieję, że mieszkańcy Palędzia docenią nasz koncept, a nowe Netto okaże się miejscem, w którym będą mogli robić codzienne, udane i oczywiście bezpieczne zakupy – dodaje.    


Długo oczekiwany w Palędziu sklep Netto znajduje się przy ul. Malinowej 42. Z uwagi na stan pandemii, jego otwarcie odbędzie się z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na wzór wszystkich placówek Netto, również w sklepie w Palędziu obowiązuje zaostrzony reżim sanitarny. Wprowadzono w nim niezbędne zabezpieczenia – ekrany pleksi, odgradzające sprzedawców od klientów, a także maseczki i przyłbice ochronne oraz jednorazowe rękawiczki dla pracowników, ochronne woreczki foliowe dla kupujących oraz środki do dezynfekcji rąk, koszyków i stanowisk kasowych. W placówce znajdują się również materiały informacyjne z zaleceniami, dotyczącymi zasad utrzymania higieny podczas zakupów.


Nowo otwarty sklep Netto 3.0. oferuje zakupy w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, dzięki czemu staną się one wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem dla osób w każdym wieku. Bogaty asortyment uwzględnia szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, a także produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych i zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. Dla klientów ceniących swój czas przeznaczona jest strefa TO GO, w której znajdują się m.in. sałatki, świeże soki oraz inne przekąski. Ofertę wzbogaca świeżo wypiekane pieczywo. To jednak nie wszystko. Mieszkańcy Palędzia będą mogli nabyć również jakościowe wyroby mięsne i piekarniczo-cukiernicze wprost od swoich ulubionych, lokalnych dostawców.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ