Partner serwisu
28 maja 2020

WEBINARIUM BMP: Efektywność jako sposób na oszczędności w przemyśle spożywczym

Kategoria: Aktualności

Już 2 czerwca o godzinie 9:00 odbędzie się bezpłatne webinarium pt.: "Efektywność jako sposób na oszczędności w przemyśle spożywczym."

WEBINARIUM BMP: Efektywność jako sposób na oszczędności w przemyśle spożywczym

HARMONOGRAM

09.00 - 09.05   Rozpoczęcie - Liliana Kaniuch, redaktor "Kierunku Spożywczego"
09.05 - 09.25   Jak przemysł spożywczy zarabia na usprawnieniach - Kamil Radom, LEAN TO WIN sp.z o.o.
09.25 - 09.45   Strategia Utrzymania Ruchu w nowoczesnym przedsiębiorstwie - Wojciech Mączyński, WoMa Solution
09.45 – 10.05   Jeden dzień w fabryce jutra. Industry 4.0 w przemyśle spożywczym - Marcin Oleksy, Manufacturing Systems Engineer

 

Link do rejestracji: https://kierunekbmp.clickmeeting.pl/spozywczy/register

 

 Jak przemysł spożywczy zarabia na usprawnieniach?

   - Ponad 20% więcej czasu na produkcję przez zwiększenie dostępności maszyn
    - Usprawnienia w branży

x

x

x
x

Strategia Utrzymania Ruchu w nowoczesnym przedsiębiorstwie

   - Benchmarking UR na podstawie wybranych wskaźników
   - Budowa strategii UR na przestrzeni 3-5 lat
   - Zastosowanie metody Hoshin Kanrii w ustalaniu strategii UR
   - Budowa „mapy drogowej” w osiągnięciu założeń strategii UR

 

x

x
xxxxJeden dzień w fabryce jutra. Industry 4.0 w przemyśle spożywczym
Przekonaj się, jak wygląda praca w fabrykach korzystających z nowoczesnych rozwiązań. Dowiedz się, w jaki sposób systemy informatyczne wspierają codzienną pracę całego zakładu zapewniając wzrost produktywności maszyn, redukując odpady oraz czas potrzebny na analizę danych.

 

xx


Kamil Radom, LEAN TO WIN sp.z o.o.
Ekspert w zakresie metodologii Lean Manufacturing. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz gry symulacyjne z narzędzi i metod LM. Konsultant z doświadczeniem we wdrażaniu metod odchudzonego wytwarzania w firmach z przemysłu ciężkiego, spożywczego, kolejowego, stolarki otworowej, farmaceutycznego oraz wydobywczego. Dotychczas współpracował min. z takimi firmami jak: PeBeKa, Wagony Świdnica S.A., FAM S.A., Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j., PESA Pojazdy Szynowe, Stolbud Włoszczowa S.A, SCANIA, KIRCHHOFF, StellaPack, PORTA, AKRIHIN, KGHM. Współtwórca programu szkoleniowego dla Liderów Zmian HMG KGHM. Wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Akadamii WSB w Dąbrowie Górniczej.

 


Wojciech Mączyński, WoMa Solution
Rozpoczął karierę w wieku 19 lat. Jako inżynier w zespołach Utrzymania Ruchu w polskich przedsiębiorstwach obserwował specyfikę pracy tych działów i coraz śmielej proponował i wprowadzał rozwiązania, mające na celu usprawnienie procesów. Pnąc się po szczeblach kariery, jako manager w dużych korporacjach międzynarodowych testował i wdrażał innowacyjne rozwiązania w obszarze produkcji i utrzymania ruchu. Od 2005 roku tworzy własną markę WoMa Solution i jako trener, konsultant i coach realizuje swoją misję, zarażając klientów pasją do poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań w obszarze zarządzania służbami utrzymania ruchu i produkcją. W ciągu 10 lat działania WoMa Solution stworzył autorskie programy szkoleniowe, takie jak Certyfikowany Praktyk TPM, Podnoszenie kompetencji technicznych ActionLearnigBlitz czy Logistyka UR. Praco


x

Marcin Oleksy, Manufacturing System Engineer w ANT Solutions

Inżynier ds. systemów Industry 4.0., w ANT skupia się na analizie biznesowej rozwiązań usprawniających produkcję i dostarczających rozwiązania problemów zakładów produkcyjnych. Jest zaangażowany głównie w projekty w branżach FMCG i farmacji, gdzie pomaga w określeniu celów wdrożeń i sposobu ich realizacji, tak, aby przynosiły one jak największe korzyści w codziennej pracy całego zakładu.

 

 

 

 

 

x

x

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ