Partner serwisu
05 sierpnia 2020

Kompania Piwowarska najlepiej ocenianą firmą z branży FMCG w Polsce w badaniu Randstad

Kategoria: Aktualności

Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i benefity oraz rodzaj zadań i odpowiedzialności to czynniki najwyżej oceniane przez uczestników rankingu Randstad Employer Brand. Zapewniły one Kompanii Piwowarskiej pierwsze miejsce w tym zestawieniu najlepszych pracodawców. To drugie takie z rzędu wyróżnienie dla lidera rynku piwnego w Polsce.

Kompania Piwowarska najlepiej ocenianą firmą z branży FMCG w Polsce  w badaniu Randstad

Randstad Employer Brand to badanie marki pracodawcy opierające się na opiniach ogółu populacji. Przeprowadzane jest nie tylko w Polsce, ale i w 33 innych krajach, na bazie opinii 185 000 respondentów. Ich zadaniem jest ocena 30 losowo wybranych, ale znanych im firm. Na podstawie tego badania w danym kraju tworzony jest ranking, w którym wyróżniani są najbardziej atrakcyjni pracodawcy.


- To, co nas wyróżnia to różnorodność, która jest fundamentalną wartością nie tylko społeczeństwa ale i wielu firm. Jesteśmy zróżnicowani pod względem płci, wykształcenia, wieku. Dzięki tej różnorodności nasze zespoły działają efektywnie, ucząc się, wymieniając wiedzę, inspirując. Dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się, że niezmiennie należymy do grona najlepszych pracodawców. Nie ustajemy w dążeniu do tego, by Kompania Piwowarska była idealnym miejscem do pracy – skomentowała Agnieszka Żmuda-Kleśta, dyrektor ds. zarządzania talentem w Kompanii Piwowarskiej.


W tegorocznym badaniu ocenianych było 150 firm z całej Polski. W tym roku, drugi raz z rzędu, Kompania Piwowarska uplasowała się na pierwszym miejscu tego rankingu w kategorii najlepiej ocenianych firm z branży FMCG w Polsce. Kluczowe czynniki, na bazie których producent piwa został oceniony tak wysoko, to: stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenia i benefity oraz rodzaj zadań i odpowiedzialności. Oprócz tego oceniane były między innymi: miła atmosfera pracy, troska o środowisko/ społeczeństwo czy najnowsze technologie.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ