Partner serwisu

Problem z pogodą

Kategoria: Mleko

Rok 2013 będzie należał do jednego z lepszych okresów w 23-letniej działalności Spółdzielni. Satysfakcję sprawia nam bardzo dobre spieniężenie każdego skupionego litra mleka, które przedkłada się na zysk spółdzielni. Zyskiem dzielimy się z  dostawcami poprzez podnoszenie ceny mleka, z pracownikami poprzez przyzwoite wynagrodzenie oraz z zakładem poprzez finansowanie zakupów inwestycyjnych i dalszą modernizację.

Problem z pogodą

Ocenić rok gospodarczy można dopiero po zaewidencjonowaniu wszystkich zaszłości gospodarczych i finansowych - tak więc każdego roku takiej oceny dokonujemy wspólnie z członkami - właścicielami, których jest 915, najpierw na Zebraniach Rejonowych, a następnie na Zebraniu Przedstawicieli, które jest najważniejszym wydarzeniem w działalności statutowej. Nie mniej analizując wyniki gospodarcze spółdzielni za 10 m-cy br. można z dużą pewnością stwierdzić, że mamy powody do zadowolenia.


To był dobry czas
Na nasze zadowolenie ma wpływ dynamika sprzedaży i nie malejące zainteresowanie naszymi podstawowymi wyrobami, a w szczególności twarożkiem kanapkowo-sernikowym „Mój Ulubiony”. Potwierdzeniem tego są niewątpliwie uzyskane nagrody chociażby na Ogólnopolskim Festiwalu Serów i Twarogów w Olsztynie organizowanym przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurskich i Targach Mleko-Expo 2013 w Warszawie zorganizowanych przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich.
 

Fot.: SDM Wieluń

 

 

Cały artykuł – w numerze 4/2013 magazynu "Agro Przemysł" zamów prenumeratę (papierową bądź elektroniczną)

 Jak zamówić prenumeratę czasopisma drukowaną/elektroniczną
 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ