Partner serwisu
17 września 2020

PROMOCJA NA PIWA W BUTELCE – PIĄTEK 18 WRZEŚNIA

Kategoria: Aktualności

Tylko w piątek – 18 września – wszystkie piwa w butelce 8 szt. w cenie 4 szt.! Jednodniowa promocja dotyczyć będzie wyłącznie użytkowników aplikacji Lidl Plus. Aktywując kupon w  aplikacji, każdy Klient będzie mógł wybierać spośród wszystkich piw butelkowych i kupić 8 piw w cenie 4.

PROMOCJA NA PIWA W BUTELCE – PIĄTEK 18 WRZEŚNIA

Co ważne promocją „8 piw w cenie 4” zostanie objęty cały asortyment piw w butelce m.in. Żywiec, Łomża, Budweiser oraz wyróżniający się wysoką jakością i atrakcyjną ceną Perlenbacher. Dodatkowo promocja obejmuje również piwa bezalkoholowe i niskoprocentowe.
Szczegóły promocji oraz pełna lista piw biorących udział w akcji dostępna będzie w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu.


Aby wziąć udział w promocji, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować aplikację Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska.


Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play oraz Appstore.

 

Mirek
2020-09-18
To jedna wielka ściema w wykonaniu LIDLA!!!! W aplikacji podają kilkadziesiąt rodzajów albo i więcej piw, których nigdy nie było w sklepach!!!! Oferta jest po prostu bardzo uboga jeśli nie żenująca!!! Przykład? Kto widział w sklepie Carlsberga Elefanta????
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ