Partner serwisu
25 lutego 2021

PERONI LIBERA 0.0% I ASTON MARTIN COGNIZANT

Kategoria: Aktualności

Peroni Libera 0.0%, włoska marka piwa bezalkoholowego super premium od Peroni Nastro Azzurro podpisała wieloletnią umowę partnerską z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One Team™.

 

PERONI LIBERA 0.0% I ASTON MARTIN COGNIZANT

To nowe partnerstwo jest początkiem globalnego debiutu Peroni Libera 0.0% jako stylowej i aspiracyjnej marki piwa bezalkoholowego i zbiega się w czasie z przygotowaniami zespołu Aston Martin Cognizant Formula One™️ do wyczekiwanego od 61 lat powrotu do świata Formuły 1.

Peroni Libera 0.0% będzie centralnym punktem partnerstwa prezentującym ten bezalkoholowy produkt pełnej pasji globalnej publiczności. Piwo Peroni Libera 0.0% będzie serwowane na prestiżowych imprezach w ramach globalnego kalendarza Formuły 1, w tym na każdym wyścigu Grand Prix w samochodzie kempingowym zespołu Aston Martin Cognizant Formula One™️ oraz podczas stylowych imprez w centrum miast.

Partnerstwo to odgrywa kluczową rolę w realizacji ambicji spółki macierzystej Peroni - Asahi Europe & International, która dąży do osiągnięcia 20% udziału produktów bezalkoholowych w jej portfolio do 2030 r.

Peroni Libera 0.0%, warzone z włoską pasją i talentem, to świeże i orzeźwiające piwo nie zawierające alkoholu. Doskonały smak zawdzięcza wyjątkowej recepturze bazującej na włoskiej kukurydzy Nostrano dell‘Isola.      

Logo Peroni Libera 0.0% z dumą zajmie miejsce na karoserii bolidu Aston Martin Cognizant Formula One™️ Team w 2021 oraz na strojach zespołu w całym sezonie, które zostaną zaprezentowane światu w środę 3 marca br.. Partnerstwo to doskonale wpisuje się w ambicję AEI związaną z odpowiedzialną konsumpcją alkoholu i wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów na napoje bezalkoholowe. Peroni Libera 0.0% zachęca konsumentów do korzystania z każdej chwili życia - bezpiecznie i w dobrym stylu - jednocześnie zachęcając do picia mniej, ale lepiej.

Marka połączy także siły z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One™️ przy realizacji sezonowej kampanii contentowej, łączącej zespół i sport, angażującej fanów Formuły 1 i  publicznośćprzybliżając im najbardziej inspirujące momenty ze świata Formuły 1.

W pierwszym, opublikowanym dzisiaj, filmie kierowcy Aston Martin Cognizant Formula One™️ Team Sebastian Vettel i Lance Stroll ujawniają swoją pasję i motywacje do odnoszenia największych sukcesów w najważniejszym sporcie motorowym.  

Lawrence Stroll, prezes Aston Martin Cognizant Formula One™️ Team:

Z radością witamy Peroni Libera 0.0% w rodzinie Aston Martin Cognizant Formula One™️ i cieszymy się, że dwie tak wspaniałe marki wchodzą w partnerstwo na samym początku historycznego powrotu zespołu Aston Martin do globalnych wyścigów na najwyższym poziomie po 61 latach nieobecności. To partnerstwo doda zespołowi skrzydeł przed startem nowego sezonu i jest okazją do połączenia sił dwóch kultowych marek w niezwykłej przygodzie w świecie Formuły 1. Nie możemy się doczekać włączenia Peroni Libera 0.0% do naszego zespołu i realizacji ambicji marki w obszarze globalnego rozwoju za sprawą platformy Formuły 1.

Richard Ingram, dyrektor ds. globalnych marek w Asahi Europe & International:

To przełomowy moment dla Peroni Libera 0.0% i okazja do przybliżenia konsumentom naszej marki piwa bezalkoholowego za sprawą platformy Formuły 1. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One™️, tworzymy sojusz dwóch kultowych marek z fantastycznymi synergiami w zakresie stylu, dziedzictwa i pasji. Zdrowie i dobre samopoczucie pozostają motorem napędowym innowacji w kategorii piwnej, a to partnerstwo podniesie świadomość marki Peroni Libera 0.0%, sprawiając, że będzie ona pierwszym wyborem ludzi poszukujących bezalkoholowej opcji w ramach zbalansowanego stylu życia. Z niecierpliwością czekamy na okazję do opowiedzenia światu tej historii podczas tegorocznego sezonu Formuły 1 i w kolejnych latach.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ