Partner serwisu
19 marca 2021

Stock Prestige Vodka z tytułem Vodka of the Year 2021 i podwójnym złotym medalem w konkursie China Wine & Spirits Awards

Kategoria: Aktualności

Flagowa marka z portfolio Stock Polska znów potwierdziła swoją wysoką pozycję wśród alkoholi premium. Do jej kolekcji tytułów właśnie dołączyło kolejne prestiżowe wyróżnienie. Jury konkursu China Wine & Spirits Awards Best Value 2021 przyznało Stock Prestige Vodka tytuł Vodka of the Year 2021 oraz podwójny złoty medal.

Stock Prestige Vodka z tytułem Vodka of the Year 2021 i podwójnym złotym medalem w konkursie China Wine & Spirits Awards

Stock Prestige Wódką Roku!
Stworzona z surowców, które przechodzą staranną selekcję i sześciostopniowy proces destylacji, Stock Prestige to wysokiej jakości wódka o wyjątkowo łagodnym smaku. Jej niezwykła receptura wynika z połączenia ponad 130 lat doświadczenia z najnowszymi osiągnięciami w produkcji. To sprawia, że jest nr 1 wśród wódek premium w Polsce*. Jej jakość, smak oraz elegancka etykieta tym razem zostały docenione w Chinach, na jednym z największych konkursów branży alkoholowej w Azji – China Wine & Spirits Awards.


- Nasza marka po raz kolejny triumfuje w międzynarodowym, prestiżowym konkursie, w którym zmierzyła się z alkoholami z aż 85 innych państw. Podwójny złoty medal oraz tytuł Wódki Roku to dla nas wyróżnienie na najwyższym poziomie. Wyniki China Wine & Spirits Awards potwierdzają wyjątkową jakość, staranność oraz dbałość o każdy szczegół podczas procesu produkcji Stock Prestige Vodka. – mówi Angelika Para, Brand Manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.


Wyróżnienie prosto z Hong Kongu i Chin
CWSA (China Wine & Spirits Awards) jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem win i alkoholi wysokoprocentowych w Hong Kongu i Chinach. Stu starannie dobranych sędziów (importerów, dystrybutorów, detalistów oraz sommelierów) ocenia zgłoszone alkohole w „ślepych testach”, nie znając ani kraju pochodzenia trunku, nie widząc etykiety oraz butelki. Do tegorocznej rywalizacji stanęły marki z 85 krajów. Medale CWSA „Best Value” nie tylko wskazują na produkty najwyższej jakości, lecz także w istotny sposób wpływają na skuteczność ich sprzedaży.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ