Partner serwisu
16 czerwca 2021

HARDMADE CITY FESTIVAL – MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Kategoria: Aktualności

Hardmade to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo... tęskni za tym samym! Jak chcesz to wpadaj na Hardmade City Festival - 5 miast, 5 stref i 5 weekendów pełnych wolności! Zaczynamy już 25 czerwca!

HARDMADE CITY FESTIVAL – MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Na Hardmade City Festival możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twoja decyzja, co z nim zrobisz. Zabawa, muzyka, warsztaty i szansa, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać. Na Hardmade City Festival wyluzujesz przy dźwiękach takich artystów, jak – Robag Wruhme, Foolik, Super Flu, a jeśli akurat masz inne flow to czekają na Ciebie joga, warsztaty DJskie, speed dating i silent disco!

“Wiemy, że ostatnie dwa lata nie pozostały bez echa w świadomości młodej grupy docelowej. Poczucie straconego czasu - “najlepszych lat” i chęć ich nadrobienia są ogromne - presja znowu rośnie. Dlatego stworzyliśmy Hardmade City Festival - dzienny miejski festiwal, który uwalnia Cię od “muszę”, a głośno i świadomie mówi “mogę”. Zabawa, wolność, relaks, ale bez presji, o to właśnie chodzi!” – Ewelina Zacharczuk, Brand Manager, Kompania Piwowarska.

Hardmade Kompanii Piwowarskiej niczego nie narzuca, zachęca do podejmowania decyzji w zgodzie z samym sobą. Przeciwstawia się wszechobecnej presji i wie, że łatwiej powiedzieć tak, jeśli możesz powiedzieć nie. Dlatego Hardmade City Festival to ulubione miejskie miejscówki, różne miasta, różni artyści i różne atrakcje – Ty wybierasz! Nawet to, czy wpadniesz w dzień czy w nocy.


●    Warszawa, Lunapark, 25-27.06.2021
●    Wrocław, Stara Odra, 9-11.07.2021
●    Gdańsk, 100cznia, 23-25.07.2021
●    Chałupy, Bedroom Beach, 5-6.08.2021
●    Poznań, Nurt, 20-22.08.2021

Szczegóły i rozkład jazdy znajdziesz na: www.hardmade.pl

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ