Partner serwisu
14 października 2021

Klucz Sukcesu, Przyjaciel Redakcji oraz podziękowania dla Gospodarza Honorowego Browaru Tenczynek

Kategoria: XVIII Jesienne Spotkanie Browarników

Podczas uroczystej kolacji zostały wręczone wyróżnienia Klucz Sukcesu i Przyjaciel Redakcji oraz podziękowania dla Gospodarza Honorowego.

Klucz Sukcesu, Przyjaciel Redakcji oraz podziękowania dla Gospodarza Honorowego Browaru Tenczynek

Na konferencjach organizowanych przez BMP tradycją jest wręczanie statuetki PRZYJACIELA REDAKCJI oraz KLUCZA SUKCESU.

KLUCZ SUKCESU to wyróżnienie przyznawane osobom, instytucjom, czy firmom za wybitne osiągnięcia w branży. W tym roku takie wyróżnienie trafiło do Mieczysława Pankiewicza, prezesa zarządu firmy Euro-PAN, który wniósł ogromny wkład w rozwój polskiego piwowarstwa.

Laudację wygłosił Jacek Gerula, były Członek Zarządu, Grupa Żywiec:

Ostatnie lata w przemyśle piwowarskim to okres burzliwego rozwoju. Zmiany, jakie nastąpiły w tym czasie, wysunęły polskie piwo na czołówkę światową. Nie tylko technika i technologia, ale przede wszystkim poprawa wizerunku piwa i jego jakości spowodowały, że z roku na rok jego spożycie wzrasta.


Dziś polskie browary to nowoczesne, piękne zakłady. A rynek piwa to różnorodność smaków, rodzajów, coraz wyższa kultura spożycia.


Postęp ten możliwy był przede wszystkim dzięki zaangażowaniu osób pracujących w branży piwowarskiej oraz ludzi i firm współpracujących z polskimi browarami. Ludzi z pasją, dzielących się wiedzą i doświadczeniem, do których z pewnością należy tegoroczny laureat Klucza Sukcesu.


To założyciel i prezes zarządu znanej firmy, która o sobie pisze: „Wiemy jak ważne jest dla naszych klientów zdobywanie rynku, wdrażanie nowych technologii i wprowadzanie nowych produktów. W trudnych procesach pomagamy uniknąć pomyłek. Mamy wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata inwestycji w Polsce i za granicą, działamy metodycznie i skutecznie. Oferujemy postęp w miejsce rozwiązań tradycyjnych, innowacje w miejsce utartych schematów, najwyższe zaangażowanie zamiast przeciętności”.


Filozofią firmy, której prezesem jest tegoroczny Laureat, jest realizowanie przyjętego założenia: finansowanie, projektowanie, produkcja - czyli wszystko, czego dobry inwestor potrzebuje.

 

Statuetka PRZYJACIELA REDAKCJI - w ten sposób doceniane są osoby, na których wsparcie merytoryczne redakcja BMP może liczyć przy tworzeniu programów konferencji czy przy przygotowaniu kolejnych numerów czasopisma branżowego - tym razem trafiła do prof. Aleksandra Poredy z Krakowskiej Szkoły Browarniczej.

Podczas wieczoru zostały wręczone również podziękowania dla Gospodarza Honorowego - Browaru Tenczynek, które odebrał Sebastian Jabłoński.

***

Organizatorem XVIII Jesiennego Spotkania Browarników, które odbywa się 14-15 października 2021 r. w Krakowie jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma „Kierunek Spożywczy” oraz portalu: kierunekSPOŻYWCZY.pl. Gospodarzem Honorowym wydarzenia jest Browar Tenczynek.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ