Partner serwisu
27 października 2021

Dynie na Halloween aż do 55% taniej na Ryneczku Lidla

Kategoria: Aktualności

Dynia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Halloween. Dzięki swojej intensywnej pomarańczowej barwie oraz możliwości ciekawego wydrążenia, stanowi wyjątkową jesienną ozdobę. Kierując się zasadą zero waste, z wydobytego miąższu możemy przygotować wiele smacznych dań. Już od czwartku, 28 października, na Ryneczku Lidla pojawi się szeroki wybór polskich dyń w promocyjnych cenach – aż do 55% taniej!

Dynie na Halloween  aż do 55% taniej na Ryneczku Lidla

Lidl Polska codziennie oferuje szeroki wybór świeżych owoców i warzyw. W asortymencie sieci jest ich aż ponad 200 rodzajów, a w każdym sezonie możemy znaleźć te charakterystyczne dla danej pory roku. Obecnie na Ryneczku Lidla króluje dynia! Już od czwartku, 28.10., pojawi się specjalna oferta, dzięki której kupimy ją aż do 55% taniej! Wybierać możemy spośród dyń piżmowych (2,99 zł/ kg) przez dynie odmiany Muscat (2,99 zł/ kg) czy makaronowe (3,59 zł/ kg), aż po Hokaiddo (3,49 zł/ kg) oraz BIO Hokaiddo (4,89 zł/ kg). Co ważne, wszystkie oferowane dynie pochodzą z Polski oraz są oznaczone symbolem „Produkt polski”.


Co zrobić z dynią?
Dynia, symbol jesieni i Halloween to jedno z najbardziej wszechstronnych warzyw. Wiele osób przygotowuje z niej świąteczne lampiony, wydrążając ciekawe kreacje. Warto jednak pamiętać, że wydobyty ze środka miąższ możemy z powodzeniem wykorzystać w kuchni, dzięki czemu nie zostanie zmarnowany. Z dyni przygotujemy pyszne potrawy, zarówno te wytrawne, np. rozgrzewającą zupę krem, frytki czy warzywne kotlety, jak i na słodko, np. puszyste gofry czy wszelkiego rodzaju wypieki. Na stronie KuchniaLidla.pl znajdziemy aż 82 przepisy z dynią.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ