Partner serwisu
23 maja 2023

Smak lata zamknięty w Formule 1 – poznaj nową, limitowaną edycję koktajlu odżywczego od Herbalife

Kategoria: Nowości na rynku

Lato zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy ochota na świeże, soczyste owoce nachodzi nas ze zdwojoną siłą. Postaw więc na intensywne, pyszne smaki w nowej odsłonie, które wprowadzą cię w błogi, wakacyjny nastrój.

Słodka brzoskwinia i egzotyczne liczi to idealna kompozycja. Limitowana edycja odżywczego koktajlu Formuła 1 łączy w sobie smaki tych właśnie owoców. Koktajl odżywczy Herbalife świetnie sprawdzi się na rozpoczęcie pełnego energii dnia lub na leniwe, słoneczne popołudnie.

Formuła 1 dostarcza wysokojakościowego białka, pochodzącego z soi, niezbędnych mikroskładników odżywczych oraz dodatki roślinne i zioła. Produkt zawiera co najmniej 30% dziennej, referencyjnej wartości spożycia[1] dla najważniejszych witamin i składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Koktajl Formuła 1 o smaku brzoskwiń i owoców liczi może zastępować jeden lub dwa posiłki dziennie[2]. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które mają niewiele czasu w ciągu dnia, nie lubią przyrządzać posiłków oraz dla tych, którzy szukają wsparcia w budowaniu masy mięśniowej[3] i chcą kontrolować swoją masę ciała[4].

Cena za opakowanie Formuła 1 z nowej edycji limitowanej to 222 zł. Można go zamówić u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife, którzy dodatkowo doradzą i pomogą ustalić cele żywieniowe i aktywności fizycznej.

Więcej informacji tutaj: https://www.herbalife.pl/

 

[1] F1 - edycja limitowana zawiera 26 witamin i składników mineralnych po zmieszaniu z PDM Wegańskim i wodą lub mlekiem półtłustym.

[2] Dla zbilansowanego odżywiania i zachowania masy ciała: Zastąpienie jednego głównego posiłku

dziennie w diecie niskokalorycznej środkiem spożywczym zastępującym posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utrzymaniu masy ciała po jej utracie. Zastąp jeden posiłek dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa inne zbilansowane posiłki.

[3] Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

[4] Dla kontroli masy ciała: Zastąpienie dwóch głównych posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej

środkami spożywczymi zastępującymi posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utracie wagi. Zastąp dwa posiłki dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz jeden inny zbilansowany posiłek.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ