Partner serwisu
26 maja 2023

Limitowana edycja Tullamore D.E.W. Original. Ten sam smak. Ta sama whiskey, inna butelka!

Kategoria: Alkohole

Tullamore D.E.W., jedna z największych i najbardziej renomowanych marek Irish whiskey na świecie, wprowadza limitowaną edycję kultowej whiskey, która cieszy się ogromną popularnością.

Tullamore D.E.W. Original w limitowanej edycji to ta sama, wyjątkowa whiskey, która teraz została zamknięta w specjalnie zaprojektowanej, okrągłej butelce, nawiązującej do początków istnienia marki i jej korzeni.

Z powodu niefortunnego pożaru, który miał miejsce w 2022 roku, firma Tullamore D.E.W. musiała zmierzyć się z problemami z dostępnością tradycyjnych butelek. W odpowiedzi na tę sytuację, postanowiła stworzyć nową, specjalnie zaprojektowaną okrągłą butelkę dla wariantu Tullamore D.E.W. Original.

Dlaczego akurat okrągła butelka jest nawiązaniem do początków działania destylarni? Dla tych co nie znają dokładnie historii Tullamore D.E.W zdradzamy, że pierwsza butelka od producenta była właśnie okrągła.

„Nowa butelka, ale ten sam smak”

Historia Tullamore D.E.W. sięga ponad 200 lat wstecz, a jej unikalny proces produkcji i starzenia się whiskey jest starannie przekazywany z pokolenia na pokolenie. Połączenie trzech rodzajów whiskey – pot still, słodowej i zbożowej – nadaje jej niepowtarzalny charakter. Pot still whiskey dodaje charakterystycznego aromatu, słodowa whiskey nadaje subtelności, a whiskey zbożowa zapewnia łagodność i gładkość. To właśnie ta unikalna kompozycja zapachów oraz łagodny smak wzbudza zachwyt wśród fanów whiskey.

Tullamore D.E.W. Original w nowym wydaniu będzie dostępny wyłącznie w wybranych sklepach od maja br. do wyczerpania zapasów, w rekomendowanej cenie 67.99 złotych/ 700 ml.

Dla entuzjastów whiskey, którzy cenią historię, tradycję i unikalny, łagodny smak Tullamore D.E.W. Original, ta edycja to niepowtarzalna okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję o wyjątkową butelkę.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ