26 sierpnia 2019

LISTA ZGŁOSZONYCH

Kategoria: Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej XII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle Spożywczym

Firmy, które potwierdziły już swój udział:

1 "AQUATOR SYSTEMY" Sp.
2 "BIELMLEK" Spółdzielnia Mleczarska
3 Alfa Laval Polska Sp. z o.o.
4 Amiblu
5 Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. O/w Morlinach
6 AQUA SEEN Sp. z o. o.
7 Argelith Ceramic Tiles H. Bitter GmbH
8 BMP Sp. z o. o.
9 BNI Strategia
10 BONDUELLE POLSKAFabryka w Gniewkowie
11 Browar KORMORAN Sp. z o.o.
12 Browar Namysłów Sp. z o.o. ZP w Braniewie
13 CBW Unitex Sp. z o.o.
14 CDM Smith Sp. z o.o.
15 CERTECH Sp. z o.o.
16 Climbex S.A.
17 Danfoss Poland Sp. z o.o.
18 Desotec Polska Sp. z o.o.
19 Döhler Sp. z o.o.
20 Ecol-Unicon Sp. z o.o.
21 Ekofinn-Pol Sp. z o.o.
22 Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.
23 ENERGOBALTIC Sp. z o.o. EC Władysławowo
24 Energopomiar Sp. z o.o.
25 EUROWATER Sp. z o.o.
26 Evoqua Water Technologies
27 Gdańska Fundacja Wody
28 Gerodur MPM Kunststoffverarbeitung GmbH & Co. KG
29 GRANIMEX W. GRANOPS Sp. J.
30 Grundfos Pompy Sp. z o.o.
31 Grupa Azoty S.A.
32 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA
33 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne ''Police" S.A.
34 Grupa LOTOS S.A.
35 Grupa Żywiec SA Browar w Elblągu
36 Hach Lange Sp. z o.o.
37 HIDROFILT Sp. z o.o.
38 Hochland Polska Sp. z o.o. Zakład w Węgrowie
39 Honeywell Sp. z o.o.
40 Huber Technology Sp. z o.o.
41 Hydac sp. z o.o.
42 HYDRO-MARKO Sp. z o. o. Sp. K.
43 IEM FörderTechnik GmbH
44 INDUSERWIS
45 KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH "CIC"
46 Katowickie Wodociągi S.A.
47 KEMIRA GDAŃSK SP. Z O.O.
48 Komagra Sp. z o.o.
49 KPS FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
50 KROHNE Polska Sp. z o.o.
51 Marcor
52 Mondi Świecie S.A.
53 MOWI POLSKA S.A.
54 NAVOTECH Inżynieria Środowiska Sp. z o. o.
55 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Skała
56 OMC Envag Sp. z o.o.
57 ORIONTEC SP.Z O.O. SP.K.
58 OSM PIĄTNICA
59 OSM PRUDNIK
60 OSM SIERPC
61 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
62 PGE Energia Ciepła S.A.
63 PGE GiEK SA O/ Elektrownia Bełchatów
64 PGNiG TERMIKA S.A. Elektrociepłownia Siekierki
65 PKN ORLEN S.A.
66 Politechnika Śląska
67 Politechnika Warszawska
68 POLMLEK RACIĄŻ Sp. z o.o.
69 Polski Ogród /Oddział ZPOW Ryki
70 POLSKI OGRÓD Sp. z o.o. Odd. ZPOW Skierniewice
71 Proffico Sp. z o.o.
72 ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.
73 PSK AS Arkadiusz Skiba
74 PŚ Instytut Inżynierii Wody i Ścieków
75 RB CONSULTING
76 RCEkoenergia Sp. z o.o.
77 Rectus Polska Sp. z o.o.
78 ROWE POLSKA SP. Z O. O.
79 SafeTech Marian Hoppe Sp.j.
80 SEEN Technologie Sp. z o.o.
81 SM Spomlek Oddział Chojnice
82 Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
83 SYNTHOS DWORY 7
84 Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie
85 UAM Wydział Prawa i Administracji
86 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
87 Veolia Energia Polska S.A.
88 Veolia Water Technologies
89 Weber Polska Sp. z o.o.
90 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.
91 Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o.
92 Zakłady Chemiczne NITRO-CHEM S.A.
 

fot. 123.fr.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ