Partner serwisu
16 listopada 2022

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XV Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

XV edycja Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2023 w Polanicy Zdrój.

ZAPOWIEDŹ

Gdzie i kiedy?
Spotykamy się 20-21 kwietnia 2023 roku w Polanicy Zdroju!

 

Dla kogo?
Na spotkanie przyjeżdżają przedstawiciele browarów, mleczarni, rozlewni wód i soków, producentów napojów, zakładów spirytusowych oraz zakładów mięsnych. Uczestnikami są dyrektorzy ds. technicznych i inwestycyjnych, szefowie utrzymania ruchu, główni inżynierowie, głowni mechanicy, specjaliści z zakresu produkcji i technologii oraz kadra zarządzająco-techniczna.

 

Honorowy Gospodarz
W tym roku Gospodarzem Honorowym tej edycji została Staropolanka z grupy Uzdrowiskowej PGU i wchodzącej w skład Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy Zdroju.

 

Wystawa stoisk
Nie zabraknie również przedstawicieli firm, którzy zaproponują najnowsze urządzenia, technologie i rozwiązania niezbędne do utrzymania w ruchu parku maszynowego i funkcjonowania nowoczesnego zakładu spożywczego. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie wystawa stoisk.

 

Praktyczne rozwiązania
W programie konferencji znajdzie się jak co roku wiele referatów opierających się o konkretne rozwiązania, które funkcjonują już w wielu zakładach produkcyjnych branży spożywczej. Spotkanie stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów oraz zapoznania się z nowościami rynkowymi.

 

x

***

Do udziału w konferencji zaprasza organizator – firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspożywczy.pl oraz Gospodarz Honorowy - Staropolanka.

x

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ